Ruta Janutiene

Rūta Janutienė sukritikavo dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtus darbus
Rūta Janutienė sukritikavo dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtus darbus (1) 2015.05.19 15:38 Mėgstanti šokiruoti žurnalistė ir laidų vedėja Rūta Janutienė šįkart savo sekėjus nustebino savo pranešimu apie dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtą aksesuarą. Savo „Facebook“ paskyroje kontroversiškai vertinama žurnalistė išreiškė nuomonę apie dizainerę išskiriantį unikalų simbolį – drugelį.
Kodėl plaukus nusiskuto Rūta Janutienė? Atsakymas sukrečiantis
Kodėl plaukus nusiskuto Rūta Janutienė? Atsakymas sukrečiantis (5) 2015.05.05 19:36 Turbūt drąsiausia Lietuvos žurnalistė ir redaktorė, televizijos laidų vedėjų Rūta Janutienė pirmadienį žydruosiuose ekranuose pasirodė visiškai nusiskutusi plaukus.
Linas V. Medelis: Landsbergis – prietemos jėga
Linas V. Medelis: Landsbergis – prietemos jėga (46) 2015.01.29 20:33 Tiesą sakant gal nė nebūčiau susidomėjęs šviežiausia Rūtos Janutienės knyga, jei ne keletas atsiliepimų internete apie tą „Lietuvos ryto“ pareklamuotą, jo spaustuvėje atspausdintą ir A. Januto išleistą politinį detektyvą ilgu pavadinimu: Dinastija: Landsbergių išgyvenimo istorija (Vilnius: Nataiva, 2014.- 320 psl.) Tiražas šiems laikams nemažas – 3000 egz. ir, atrodo, jau išpirktas.
Vytautas Landsbergis apie EP išplatintą knygą: Rusija – tokia primityvi, kad ji ir keršija primityviai
Vytautas Landsbergis apie EP išplatintą knygą: Rusija – tokia primityvi, kad ji ir keršija primityviai (22) 2014.12.16 07:58 Edmundas Jakilaitis, LRT Televizijos laida „Dėmesio centre“, LRT.lt Europos Parlamento nariams išdalintas knygos apie Dalią Grybauskaitę angliškas vertimas. Ši istorija jau pateko į tarptautinę spaudą. „New York Observer“ spėja, kad tai Rusijos atsakas į aštrią Lietuvos Prezidentės poziciją dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą. Kas išvertė ir išleido šią knygą, kol kas nežinia.
„Lietuvos ryto“ TV žvaigždės šėlo naujo sezono fotosesijos užkulisiuose
„Lietuvos ryto“ TV žvaigždės šėlo naujo sezono fotosesijos užkulisiuose 2014.09.16 09:52 Šmaikštusis Timūras Augucevičius – kilnojantis kojas aukščiau nei balerinos? „Reporterio“ veidas Andrius Kavaliauskas – iš visų jėgų pučiantis trimitą? Griežtoji Rūta Janutienė lendanti po puošniu Editos Užaitės sijonu? Garsus kulinaras Alfas Ivanauskas griaunantis stilistės drabužių spintą? – būtent tokiose neįprastose situacijose buvo užfiksuotos garsios televizijos žvaigždės. Paaiškėjo, jog tai buvo naujo, jau nuo rugsėjo 29 dienos eterį sudrebinsiančio, „Lietuvos ryto“ TV sezono fotosesija.
„Mis Lietuva 2014“ dalyvės patyrė ekstremalius išbandymus
„Mis Lietuva 2014“ dalyvės patyrė ekstremalius išbandymus 2014.09.02 10:59 „Lietuvos ryto“ televizija konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalininkes išbandė netikėčiausiose laidų filmavimo situacijose, kur buvo patikrinti merginų vaidybiniai sugebėjimai. Gražuolės rengė specialius reportažus kariniame poligone, išbandė akistatą su Kristupu Krivicku, atliko operatyvius žurnalistinius tyrimus su Rūta Janutiene, buvo įkalintos lifte su Aušra Kilkuviene, brido pelkėmis su Vytaru Radzevičiumi ir patyrė dar daug intriguojančių išbandymų.
VRK užfiksavo beprecedentį agitacijos platinimo pažeidimą
VRK užfiksavo beprecedentį agitacijos platinimo pažeidimą (5) 2014.05.25 16:19 Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) užfiksavo precedento neturintį rinkimų agitacijos taisyklių pažeidimą, kai šeštadienį po vidurnakčio „Lietuvos ryto“ televizija pradėjo transliuoti agitacinių elementų turinčios laidos „Nuoga tiesa“ (ved. Rūta Janutienė) įrašą, praneša naujienų agentūra ELTA. Sekmadienį spaudos konferencijos metu VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas sakė, kad komisija dėl šio atvejo sulaukė itin daug besiskundžiančių rinkėjų skambučių ir elektroninių pranešimų.
Rusijos žiniasklaida keršija D. Grybauskaitei už iš D. Kiseliovo atimtą medalį?
Rusijos žiniasklaida keršija D. Grybauskaitei už iš D. Kiseliovo atimtą medalį? (24) 2014.04.07 16:40 Jau ne kartą faktus apie Lietuvą iškraipęs Rusijos televizijos kanalas NTV dar kartą išsišoko. „Lietuvos prezidentė – skandalo su KGB epicentre“ – toks užrašas „puošia“ vieną interneto portalo ntv.ru vaizdo siužetą. Tiesa, toliau D. Grybauskaitei priekaištaujama už netoliaregiškumą – esą vienas pastarųjų jos poelgių sukėlė nepasitenkinimą ne tik Rusijoje, bet ir Lietuvoje. „Šią savaitę, rašoma po nuoroda į vaizdo siužetą, rodytą laidoje „Savaitės apžvalga“ (ČP.
Aktorė E. Užaitė: neskiepysiu dukros, nes neketinu rizikuoti savo vaiko sveikata
Aktorė E. Užaitė: neskiepysiu dukros, nes neketinu rizikuoti savo vaiko sveikata 2014.03.03 14:00 „Skiepų poveikis sveikatai nėra iki galo ištirtas ir galimos įvairiausios komplikacijos. Todėl aš neketinu eksperimentuoti su savo vaiko sveikata“, – prisipažįsta žinoma aktorė Edita Užaitė. Ji savo dukros neskiepijo ir neketina to daryti. Tačiau pastaruoju metu tikrą diskusijų audrą sukėlė sveikatos apsaugos ministro Vytenio Andriukaičio užmojis neskiepytų vaikų nepriimti į darželius. Jau šį vakarą 21.00 val.
Žurnalistės R. Janutienė ir G. Pečiulytė įsijautė į pickepių vaidmenis
Žurnalistės R. Janutienė ir G. Pečiulytė įsijautė į pickepių vaidmenis (1) 2014.02.06 15:59 „Norime, kad sportu besidomintys žmonės neatitrūktų nuo svarbiausių ateinančių dienų įvykių – Sočio žiemos olimpiados. O jei ši iniciatyva ką nors paskatins olimpinėmis sporto šakomis pasidomėti, dažniau įsijungti, o gal net ir išbandyti – bus absoliučiai nerealu! Taip, krutėjimas Lietuvoje vyksta, tačiau akcijų, skatinančių propaguoti sveiką gyvenimo būdą tikrai niekada nebus per daug“, – mano „Lietuvos ryto“ televizijos informacinių laidų autorė Daiva Žeimytė.
„Lietuvos ryto“ televizijos žinių vedėja tapusi G. Pečiulytė nepamena pirmojo pokalbio su L. Ryškumi
„Lietuvos ryto“ televizijos žinių vedėja tapusi G. Pečiulytė nepamena pirmojo pokalbio su L. Ryškumi 2014.01.10 11:38 Gruodžio pabaigoje, prieš pat gražiausias žiemos šventes, į Vilnių iš Briuselio grįžusi žurnalistė Guoda Pečiulytė jau žinojo, kad šįsyk sostinė – ilgalaikė stotelė. Namuose dar daug neišpakuotų daiktų, stalčiuje – skrydžio į Belgiją bilietas, tiesa, į abi puses, mintyse – naujos viršukalnės. Sausio 20-ąją G. Pečiulytė pirmą kartą stos prie „Lietuvos ryto“ televizijos žinių vedėjo stalo.
Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios politikos naujienos
Metų skaitomiausieji: daugiausia dėmesio sulaukusios politikos naujienos (1) 2013.12.26 12:00 Kurios Lietuvos politikos naujienos 2013 metais buvo skaitomiausios? Siūlome susipažinti su 10 tokių straipsnių. Tenka daryti išvadą, kad daugiausia dėmesio sulaukė skandalingos ir juokingos naujienos. Tiesa, tik antroje metų pusėje dėmesio centre atsidūrusi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė nespėjo įšokti į statistinį traukinį.
 Desperacijos apimti žmonės patiki ekstrasenų galia: kas meluoja, o kas sako tiesą?
Desperacijos apimti žmonės patiki ekstrasenų galia: kas meluoja, o kas sako tiesą? 2013.11.28 10:00 Be žinios dingo artimas žmogus, nesiseka meilėje, darbe ar asmeniniame gyvenime, o gal reikia priimti svarbų sprendimą. Vienu ar kitu atveju žmonės vis dažniau kreipiasi į ekstrasensus, aiškiaregius, būrėjus, astrologus. „Lietuvos ryto“ televizijos nuomonių laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ kūrėjas Kristupas Krivickas juokauja, kad žmonės net metinius abonementus pirktų, jei prireikus bet kada galėtų kreiptis patarimo į pranašus. Jau šiandien 22.00 val.
R. Janutienė apie D. Grybauskaitę: pagrindinis jos talentas – daryti karjerą
R. Janutienė apie D. Grybauskaitę: pagrindinis jos talentas – daryti karjerą (44) 2013.05.18 12:00 Dalia Grybauskaitė prilygintina bakterijai, sugebančiai išgyventi baisiomis sąlygomis, jos esminis instinktas yra karjera, - mano knygą „Raudonoji Dalia“ (jau pradedamą platinti) parašiusi žurnalistė Rūta Janutienė, narpliojusi prezidentės biografijos faktus ir konstatuojanti, kad „Lietuva ieškojo lyderio, o gavo viršininkę“. - Kodėl, Jūsų nuomone, reikėjo knygos? - Knyga, pirmiausia, yra tas žanras, kuris leidžia visiškai laisvai pateikti turimą medžiagą.
 „Raudonoji Dalia“ – taip vadinasi knyga apie prezidentę D. Grybauskaitę
„Raudonoji Dalia“ – taip vadinasi knyga apie prezidentę D. Grybauskaitę (35) 2013.05.11 21:15 Žurnalistė Rūta Janutienė praneša, kad jau pasirodė jos knyga apie prezidentę Dalią Grybauskaitę. Ją rašyti R. Janutienė ėmėsi po to, kai iš TV-3 eterio paslaptingai dingo išreklamuota laida apie šalies vadovės biografijos baltąsias dėmes, o netrukus ji pati apskritai buvo pašalinta iš minėtos televizijos eterio. „Na štai, pagaliau visiškai šviežia tiesiai iš spaustuvės šaltibarščių spalvos knygelė“, - savo socialinio tinklalapio Facebook paskyroje rašo R. Janutienė.
R. Janutienė: liumpenizuota tauta ir pasyvi teisėsauga – geriausia terpė valdyti šalį
R. Janutienė: liumpenizuota tauta ir pasyvi teisėsauga – geriausia terpė valdyti šalį (8) 2013.02.06 22:38 Trečiadienį tiesioginėje „BTV“ laidoje „Sąmokslo teorija“ buvo svarstoma, ko imsis naujai išrinkti valdantieji, kad sustiprintų savo valdžią ir atkovotų iš dešiniųjų įtakos zonas. Laidos vedėjas Arnas Klivečka priminė, kad į valdžią atėjus konservatoriams, keitėsi daugelio institucijų, taip pat ir teisėsaugos vadovai. Žurnalistė Rūta Janutienė, laikraščio „Lietuvos žinios“ apžvalgininkė Jurga Tvaskienė, Balsas.
Iš TV3 televizijos skandalingai išvarytos žurnalistės R. Janutienės istorija susidomėjo kitų šalių televizijos
Iš TV3 televizijos skandalingai išvarytos žurnalistės R. Janutienės istorija susidomėjo kitų šalių televizijos (53) 2013.02.06 11:23 „Žmogų kompromituoja ne tas, kuris rašo ar kalba, žmogus susikompromituoja pats“, – apie Prezidentę Dalią Grybauskaitę portalui Balsas.lt sakė iš TV3 televizijos skandalingai išvaryta žurnalistė Rūta Janutienė. Istorija, kaip pranešama, domisi ir Vokietijos bei kitų šalių televizijos.
 Signataro Z. Vaišvilos akibrokštas: Prezidentę 1990-aisiais apdovanojo perversmo organizatorius (papildyta 14:44)
Signataro Z. Vaišvilos akibrokštas: Prezidentę 1990-aisiais apdovanojo perversmo organizatorius (papildyta 14:44) (25) 2013.01.13 12:42 Politologas Vladimiras Laučius teigia Zigmo Vaišvilos pasisakymą apie prezidentę Dalią Grybauskaitę vertinąs kaip nesavalaikį išsišokimą. „Visų pirma tai yra nekorektiška, pasirinkta ne ta vieta ir ne tas laikas. Net jei tai, ką jis nutarė paskelbti, nors kiek panašu į tiesą, tam reikėjo pasirinkti kitą vietą ir kitą tribūną. Dabar panašiausia į tai, kad pats Zigmas Vaišvila nusprendė pasirodyti reikšmingas, tačiau atrodo, kad liko reikšmingas tik pačiam Z. Vaišvilai,“ – portalui balsas.
R. Janutienė Balsas.lt vaizdo konferencijoje: man D. Grybauskaitė yra „X“ (video)
R. Janutienė Balsas.lt vaizdo konferencijoje: man D. Grybauskaitė yra „X“ (video) (22) 2013.01.08 19:15 „Televizijos eteris yra ne mano eteris ir visada, prieš darydama laidą, aš suderinu temą. Tokios yra taisyklės ir šiuo atveju nenutiko nieko kito. <...> Šiuo atveju buvo persigalvota prieš pat laidą,“ – sako buvusi televizijos TV-3 laidos „Paskutinė instancija“ vedėja Rūta Janutienė, pabrėždama, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė jai ir rinkėjams tebėra „X“. Anot R. Janutienės, jau anonsavus laidą, kurioje buvo užduoti nepatogūs biografiniai klausimai prezidentei D. Grybauskaitei, televizij...
 Rūta Janutienė prieš Dalią Grybauskaitę
Rūta Janutienė prieš Dalią Grybauskaitę (32) 2013.01.07 18:01 Dėl kritiško požiūrio į prezidentės Dalios Grybauskaitės politiką bei noro išsiaiškinti šalies vadovės asmenines praeities detales iš TV3 eterio išguita Rūta Janutienė mano, kad pasielgė teisingai. Klausimus jai galite rašyti komentarų rubrikoje iki sausio 8 dienos 11 valandos. Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija nutarė, kad R. Janutienė etikos nepažeidė, bet iš televizijos dingo ne tik tas vienintelis, konkretus, pačios televizijos anonsuotas siužetas.
 Žurnalistų etikos komisija: R. Janutienės laida apie Prezidentę – etiška (papildyta 14.33)
Žurnalistų etikos komisija: R. Janutienės laida apie Prezidentę – etiška (papildyta 14.33) (8) 2013.01.07 13:10 (Papildyta 14.33) „Kaip žurnalistė turėjau sau išsigryninti vertybes – kiek man svarbi pilietinė pozicija, o kiek TV3 televizijos maldos jo didenybei reitingui,“- portalui balsas.lt sakė žurnalistė Rūta Janutienė, komentuodama Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimą, kuriuo pripažinta, kad ji nepažeidė žurnalistinės laidoje apie prezidentę Dalią Grybauskaitę. „Pasak R. Janutienės, sprendimas buvo net šiek tiek netikėtas.
Performansas, pavadinimu „Grybašenka“
Performansas, pavadinimu „Grybašenka“ (18) 2012.12.05 14:51 Žinote, kai dar buvau labai, labai jaunas, man patikdavo bendrauti su Kauno menininkais tuomet dar nebankrutavusioje „Laumės“ kavinėje Laisvės alėjoje arba šalia jos įsikūrusiame „Desertiniame bare“. Pirmoji – bankrutavo, o antrąjį apie 1996–1997 m. negrįžtamai okupavo snobai.
Iš TV3 išmesta R. Janutienė: man buvo pasakyta neliesti prezidentės
Iš TV3 išmesta R. Janutienė: man buvo pasakyta neliesti prezidentės (155) 2012.11.29 15:08 TV3 televizija nutraukė sutartį su laidos „Paskutinė instancija“ kūrybine grupe. Laidos vedėja Rūta Janutienė tvirtina, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl praėjusią savaitę eteryje nepasirodžiusios „Paskutinės instancijos“ laidos, kurioje buvo ketinama panagrinėti tam tikras prezidentės Dalios Grybauskaitės biografijos detales. Prezidentės liesti negalima R. Janutienė Balsas.
R. Janutienė: J. Smoriginas ne gėjus, o senstantis baleto nykštukas
R. Janutienė: J. Smoriginas ne gėjus, o senstantis baleto nykštukas (1) 2012.10.23 11:59 „Rūta Janutienė nori įrodyti, kad aš gėjus. Ji kviečiasi mane į savo laidas ir nuolat kedena temą, ar tik aš nesu homoseksualus“, – į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją įžengus televizijos laidų vedėjai Rūtai Janutienei šįvakar 20.00 val. pareikš Jurijus Smoriginas.
„Šok su manimi“ savo noru paliko R. Janutienė
„Šok su manimi“ savo noru paliko R. Janutienė (3) 2012.10.13 23:09 TV3 šokių projektas „Šok su manimi“ šį kartą baigėsi džiaugsmingai, mat iškritusi pora iš jo pasitraukė savo noru. Pirma vieta džiaugėsi projekto naujokas Eugenijus Niparavičius ir šokėja Mona. Iš projekto turėjo iškristi Matas Niparavičius ir Ignė Rėklaitytė, tačiau vietoj šios poros savo noru iš projekto pasitraukė Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas. Daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnė didžėjus Jovani su šokėja Justina Žemaityte.
J. Smoriginas žurnalistę R. Janutienę išvadino sene
J. Smoriginas žurnalistę R. Janutienę išvadino sene 2012.10.13 21:40 Skandalingoji žurnalistė Rūta Janutienė su partneriu šokėju Adomu Norkūnu „Kviečiu šokti“ žiūrovams šoko fokstrotą. Pora šoko pagal dainininkės Miglės atliekamą dainą, kuri taip pat pademonstravo išmoktus šokio judesiu ir sulaukė Jurijaus Smorigino pagyrų. „Ne pikdžiugiškai sakau, Lietuva pamatė, kad Rūta Grinevičiūtė yra senė. Na tu žurnalistė, moki šūdą iš burnos paleisti“, - pasirodymą komentavo Jurijus Smoriginas.
„Šok su manimi“ triumfavo linksmuoliai, projektą paliko V. Gordijevkaja
„Šok su manimi“ triumfavo linksmuoliai, projektą paliko V. Gordijevkaja (1) 2012.10.06 22:45 Šios savaitės „Šok su manimi“ lyderiais tapo „Pinup Girls“ šviesiaplaukė Viktorija Sutkutė ir jos partneris Šarūnas Šiaučiulis. Televizijos projektą surinkus mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų surinkę Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, kurie tik per plauką neiškrito praėjusią laidą. "Ačiū visiems balsavusiems ir mano menedžeriams. Nors išeinu iš šio projekto, iš Lietuvos aš neišvažiuoju, nes čia mano antrieji namai", - sakė V. Gordijvskaja.
D. Martinėlė: tiksliai nežinau, ar musmirės yra valgomos
D. Martinėlė: tiksliai nežinau, ar musmirės yra valgomos (2) 2012.10.03 13:20 „Miške atpažįstu tik musmires, nes jos yra su baltais taškeliais. Tiksliai nežinau, ar musmirės yra valgomos, bet bent jau aš tai jų nevalgau“, – jau šįvakar 20.30 val. TV3 infošou „Be komentarų“ prisipažins elitinių vakarėlių viešnia, praėjusį šeštadienį iš populiariojo šokių projekto „Šok su manimi“ pasitraukusi tarptautinių ryšių specialistė Diana Martinėlė.
R. Janutienė tiesioginiame eteryje J. Smoriginą išvadino senu transvestitu
R. Janutienė tiesioginiame eteryje J. Smoriginą išvadino senu transvestitu (9) 2012.09.22 19:25 Vos prasidėjus televizijos šokių projekto „Šok su manimi“ tiesioginei transliacijai įvyko (ne)planuotas akibrokštas. Viena iš projekto dalyvių, ekscentriškoji televizijos laidų vedėja Rūta Janutienė priėjo prie laidos vedėjos Jurgitos Jurkutės-Širvaitės ir griebė iš rankų mikrofoną. Apstulbusi J. Jurkutė ir jos kolega Vytautas Šapranauskas liko stovėti be žado, o tuo metu R. Janutienė bauginančiu balsu rėžė intriguojančią kalbą.
R. Janutienė pozavo erotinėmis fotosesijomis garsėjusiam fotografui
R. Janutienė pozavo erotinėmis fotosesijomis garsėjusiam fotografui (1) 2012.09.21 12:43 Populiaraus TV3 projekto „Šok su manimi“ šokių aikštelėje išvydus griežtąją žurnalistę, nuomonių laidų „Kodėl?“ ir „Paskutinė instancija“ kūrėją Rūtą Janutienę abejingų neliko – vieni dar ieško atsakymų, ką garsi žurnalistė veikia pramoginiame projekte, kiti tiesiog mėgaujasi drąsiu moters žingsniu. Bent jau artimieji tai tikrai. „Mama, o tu judi!“ – cituoja savo dukrą Ievą R. Janutienė.