Renata paleicikaite

R. Paleičikaitė-Polujanskienė susilaukė sūnaus
R. Paleičikaitė-Polujanskienė susilaukė sūnaus (3) 2012.08.02 10:33 Naftos magnato Ivano Paleičiko duktė Renata Paleičikaitė-Polujanskienė ir jos vyras verslininkas Jurgis Polujanskas susilaukė sūnaus. Šia džiugia žinia naujai iškepta mamyte pasidalino socialiniame tinklapyje „Facebook“. "Mano gyvenimo sėkmingiausias projektukas jau namie! (šypsosi) Mūsų liūtų gretos pasipildė rimčiausiu – Marku!", - rašė laiminga mama. Pora praėjusiais metais sumainė aukso žiedus Kernavėje.
Įspūdingiausios 2011 m. Lietuvos įžymybių vestuvės
Įspūdingiausios 2011 m. Lietuvos įžymybių vestuvės (2) 2011.12.30 13:20 2011 m. pasižymėjo Lietuvos įžymybių vestuvių gausa. Prie altoriaus nepabijojo dar kartelį žengti daug žvaigždžių, o kai kas apturėjo ir pirmąją santuoką. Pateikiame Jums pačias įsimintiniausias 2011 m. vestuves. Renata Paleičikaitė ir Jurgis Polujanskas Pora į savo vestuves įsileido tik vieno įžymybių pamėgto žurnalo žurnalistus. Jaunikiui tai jau ne pirmoji santuoka, o Renata prie altoriaus žengė pirmą kartą. Nuotakos suknele pasirūpino pats Juozas Statkevičius.
V. Uspaskicho marškiniai kainavo 30 tūkst. dolerių, D. Teišerskytės rankinė – 12 litų
V. Uspaskicho marškiniai kainavo 30 tūkst. dolerių, D. Teišerskytės rankinė – 12 litų (2) 2011.10.25 14:50 Jau šį trečiadienį, spalio 26-ąją, 20.30 val. TV3 laidoje „Be komentarų“ – paskutinio Lietuvos elitui aktualiausio įvykio apžvalga! Televizijos eteryje – praėjusią savaitę įvykusio Rusijos mados guru Valentino Judaškino kolekcijos pristatymo Vilniuje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje užkulisiai: išskirtiniai interviu su Lietuvos turtingiausiais ir gražiausiais žmonėmis bei pikantiškos aukštuomenės atstovų provokacijos – kaip ir už kiek linksminasi mūsų milijonieriai.
Deividas ir Ineta atvirai apie meilę, romantiką ir santuoką
Deividas ir Ineta atvirai apie meilę, romantiką ir santuoką (22) 2011.10.18 10:05 Ilgai spėliota, ar jie pora. Paskui pasipylė vertinimai: „Deividas jai per jaunas“, „Ineta jį paliks...“ Gali būti ir atvirkščiai... Dieve, kaip mes viską žinome ir nuspėjame kitų gyvenimus. Jiems lengviau, nes jie nežino nieko. Užtai tiesiog gyvena taip, kaip sako širdis... Visa Lietuva beveik metus spėliojo: „Pora Ineta ir Deividas, ar ne?“ Bent dabar patenkinkite smalsumą ir pasakykite, nuo kada esate pora? Deividas: Pora tapome šokių projekte.
Turtingam vyrui meilužė būtina?
Turtingam vyrui meilužė būtina? (2) 2009.10.19 10:12 „Gerai uždirbu, tai kodėl turiu turėti tik vieną vyrą?“, - tokiais žodžiais tarsi kirviu kirto TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė verslininkui Gediminui Juodeikai ir kitiems, laidoje „Valanda su Rūta“ dalyvavusiems žymiems vyrams.   Audringą Rūtos Mikelkevičiūtės reakciją sukėlė laidos svečiai, gynę pasiturinčius, ir po kelias meilužes turinčius vyrus, bandę įrodyti, kad neištikimybė – normalus reiškinys.
Festivalyje „Pure Future“ – garsenybių paradas
Festivalyje „Pure Future“ – garsenybių paradas (19) 2009.07.05 08:00 Į rugpjūčio 1 dieną Trakų pilyje jau penktą kartą vyksiantį šokių muzikos festivalį „Pure Future“ pasirodys pasaulinio garso DJ žvaigždžių duetas Sasha ir.. „Pure Future“ atvyks būrys garsiausių Lietuvos vakarėlių liūtų.
Marius Gelažnikas negeria jau mėnesį
Marius Gelažnikas negeria jau mėnesį (5) 2009.05.22 12:15 Vakarėlių liūtu vadinamas, iš žurnalų puslapių nedingstantis Marius Gelažnikas, apsilankęs „Auksinėje savaitės blykstėje“, dievagojosi, kad nėra žvaigždė. Nors pripažino, kad apie lažybas su Renata Paleičikaite sužinojo visa Lietuva: susilažinęs su Renata verslininkas trisdešimt dienų nevartoja alkoholio. Geltonosios spaudos numylėtinis išdavė paslaptį, ką daryti, kad kviestų į lietuviškos aukštuomenės vakarėlius. Anot Mariaus, reikia pačiam juos organizuoti.