Malachovas .

Dagestano žurnalistė – apie prievartines santuokas ir antrąsias žmonas
Dagestano žurnalistė – apie prievartines santuokas ir antrąsias žmonas 2015.05.21 21:30 Ramzanas Kadyrovas šoka skandalingose 17-metės Luizos Goilabijevos ir 57-ių metų policijos vado vestuvėse, Pavelas Astachovas (Rusijos prezidento vaikų teisių ombudsmenas) vadina moteris po 27-ių „susidėvėjusiomis“, o Jelena Mizulina (Rusijos Valstybės Dūmos Šeimos, moterų ir vaikų reikalų komiteto pirmininkė) „nevykusiu“ vadina įstatymą dėl atsakomybės už daugpatystę. Rusijos leidinys „Afiša“ pakalbino Šiaurės Kaukazo moterų teisių atstovę Svetlaną Anochiną apie tai, kas vyksta.
Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų „Lithuanian Open 2014“ nugalėtojai ir prizininkai
Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų „Lithuanian Open 2014“ nugalėtojai ir prizininkai 2014.12.10 11:13 Savaitgalį Vilniuje vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Lithuanian Open 2014“, kuriose Lietuvos šokėjai tapo įvairių grupių čempionais ir prizininkais. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“) iškovojo aukso, o Dominykui Granskui ir Kotrynai Petrošiūtei (Vilniaus „Dileksa“) atiteko sidabro medaliai. Trečiąją vietą šioje grupėje užėmė Rusijos atstovai Leonidas Chochlovas ir Aleksandra Šošneva.
Gydymas šlapimu – ėjimas prieš gamtą
Gydymas šlapimu – ėjimas prieš gamtą 2014.09.25 16:00  „Kiekvieną rudenį ir žiemą sergu peršalimo ligomis ir dažnai šie negalavimai virsta plaučių uždegimu. Išbandžiau daugybę ir tradicinės, ir liaudies medicinos vaistų, tačiau niekas nepadeda. Viena pažįstama man siūlo išbandyti urinoterapiją – gydymą šlapimu. Sako, kad tai geriausias būdas atsikratyti mano ligų. Ji pamokė, kaip gydytis: reikia gerti natūralų, nevirtą ir neatskiestą vandeniu šlapimą.
Naujametę naktį F. Kirkorovas dainuos Lady Gagos dainas
Naujametę naktį F. Kirkorovas dainuos Lady Gagos dainas 2012.12.20 11:56 Kad ir kaip sunku patikėti, panašu, kad Anastasija Zavorotniuk irPirmasis Baltijos kanalas vis didėjančiu pagreičiu ruošiasi naujametinei programai. Tikriausiai ne vienam norėtųsi pro rakto skylutę pažvelgti į filmavimo aikštelę. Kaip ruošiamasi vienai didžiausių metinių švenčių? Atskleidžiame, kad vyksta filmavimo užkulisiuose. Vyksta repeticijos, dublis po dublio filmuojamas Pirmojo Baltijos kanalo naujametinis koncertas. Nuo ankstyvo ryto intensyviai repetuoja Filipo Kirkorovo šokėjos.
Gaujos vadeivos sulaikymas (II)
Gaujos vadeivos sulaikymas (II) (5) 2012.10.13 13:00 Vilniuje, Laisvės prospekte, prie sporto klubo „Athletic Gym“, apšaudžius Ričardo M. automobilį BMW 530, jis pats sunkių sužeidimų išvengė. Kadangi Ričardas M. buvo siejamas su Smauglių gauja, tai policijos pirminė versija ir buvo, kad į jį pasikėsinta kaip į vieną iš Smauglių. Tuo metu Vilniuje tai buvo viena iš stipresnių grupuočių. Žlugus „Vilniaus brigadai“, sostinėje susikūrė net kelios grupuotės.
Kas tikrasis dainininko Vito tėvas?
Kas tikrasis dainininko Vito tėvas? 2012.03.01 16:27 Vasario 15 dieną „Tegu kalba“ studijoje Sergejus Patalachas iš Kazachstano pareiškė, kad būtent jis yra tikrasis dainininko Vito tėvas. Vyras papasakojo, kaip prieš 30 metų susipažino su Vitalijaus Gračevo mama ir tarp jų įsiplieskė audringas romanas. Norėdamas įrodyti sensacingą faktą, laidos metu Sergejus sutiko atlikti DNR tyrimą. Sužinojęs apie tai, genetinę ekspertizę atliko ir populiarus dainininkas Vitas.
Kodėl vaikas nori nužudyti savo mamą?
Kodėl vaikas nori nužudyti savo mamą? 2012.02.20 12:17 14-os metų Romanas Anašenko iš Novokusneco nori nužudyti savo motiną. Apie tai jis pranešė laiške, adresuotame „Tegul kalba“ redakcijai. Po tėvų skyrybų jo sesuo pasiliko su alkoholike motina, o pats Romanas dabar gyvena su savo tėvu. Jis labai nerimauja, kad 6-eriu Kamila perims žalingą savo mamos įprotį. Berniukas tvirtina, kad mama ir jos sugyventinis savo asocialiu elgesiu gali traumuoti Kamilos psichiką. Romanas labai nori, kad jo sesuo gyventu su juo ir tėvu.
Mama-gegutė savo naujagimį paliko 40 laipsnių šaltyje
Mama-gegutė savo naujagimį paliko 40 laipsnių šaltyje (12) 2012.01.26 17:30 Vieno šiaurinės Rusijos miestelio gyventojai Kalėdų išvakarėse laiptinėje rado paliktą kūdikį. Purvinas, verkiantis vaikelis gylėjo ant betoninių grindų po pašto dėžėmis. Namo gyventojai iki šiol negali suprasti, kaip motina galėjo palikti savo sūnų myriop, spaudžiant 40 laipsnių šalčiui. Geri žmonės sušalusį vaiką skubiai nuvežė į sveikatos apsaugos kliniką, kur jam skubiai buvo suteikta pirmoji pagalba. Netrukus už 100 kilometrų esančiame Kemerovo mieste buvo rasta ir vaiko motina.
Televizijos pokalbių šou sensacija – smėlį valganti lietuvė
Televizijos pokalbių šou sensacija – smėlį valganti lietuvė (2) 2012.01.11 18:00 Telšių rajono gyventoja Stanislova Monstvilienė, prieš 12 metų šokiravusį visą Lietuvą valgydama vien tik smėlį, tapo Pirmojo Baltijos kanalo pokalbių šou „Tegu kalba" žvaigžde. Laidoje, kurioje buvo kalbama apie labiausiai neįtikinamas pasaulio dietas, 65-erių moteris papasakojo apie unikalius savo mitybos įpročius. „Tradicinėmis dietomis jau nieko nebenustebinsi. Dabar pasaulis ieško naujų būtų sulieknėti. Lietuvoje 65-erių Stanislova Monstvilienė atrado neįtikimą būdą tai padaryti.
Naujųjų metų išvakarėse – naujametinis koncertas „Dvi žvaigždės“ ir „Olivjė šou“
Naujųjų metų išvakarėse – naujametinis koncertas „Dvi žvaigždės“ ir „Olivjė šou“ (1) 2011.12.30 10:15 Pirmasis Baltijos kanalas Naujųjų metų išvakarėse žiūrovams dovanoja dvi ypatingas dovanas – didįjį naujametinį koncertą „Dvi žvaigždės“ ir šventinį projektą „Olivjė šou“. Skambant laikrodžių dūžiams ir kylant į viršų šampano taurėms, žiūrovus sveikins Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, mylimi atlikėjai ir laidų vedėjai.
Naujųjų metų receptas: nostalgija, juokas ir premjeros
Naujųjų metų receptas: nostalgija, juokas ir premjeros 2011.12.29 10:40 Pirmasis Baltijos kanalas per Naujuosius metus žiūrovams ruošia prabangias vaišes. Visą ilgąjį Naujųjų metų savaitgalį PBK rodys kultinius filmus su kino ikonomis tapusiais aktoriais, viską pagardinant juoku ir nepakartojamu komikų sąmoju bei dainomis. Prieš pat vidurnaktį ekranuose suspindės estrados žvaigždžių lietus, o pirmąją Naujųjų metų dieną lydės didžiosios kino premjeros ir iš koto verčiančios parodijos.
Per Kalėdas TV eteryje – „Auksinio gramofono“ apdovanojimai
Per Kalėdas TV eteryje – „Auksinio gramofono“ apdovanojimai (2) 2011.12.23 12:10 Pirmasis Baltijos kanalas žiūrovus kviečia Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventes praleisti su garsiais aktoriais, estrados žvaigždėmis ir pasaulinį pripažinimą pelniusiais humoristais. Ilgąjį Šv. Kalėdų savaitgalį PBK pradės su specialiąja programa. Gruodžio 23 dieną, kaip ir kasmet nuotaikingų laidų maratoną pradės šventinė „Tegu kalba“ laida su legendiniu jos vedėju Andrejumi Malachovu.
Šiuolaikinio Mauglio istorija: 10 metų visiškoje tamsoje tarp šiukšlių
Šiuolaikinio Mauglio istorija: 10 metų visiškoje tamsoje tarp šiukšlių (4) 2011.11.14 16:59 Praėjusių metų vasarį laidoje „Tegu kalba“ parodytas reportažas apie berniuką-Mauglį Ženią Barsukovą iš Nižegorsko. Prieš kelias dienas tame pačiame mieste buvo rastas dar vienas Mauglis – 23-ejų Katia Popova. Jos motina Anna savo butą pavertė kapu, kuriame 10-čiai metų gyvą palaidojo savo dukrą. Moteris uždengė langus grotomis ir fanera, atsinešdavo iš sąvartynų šiukšles. Šitaip, tarp atliekų, tamsoje, be saulės šviesos, elektros ir šildymo gyveno Katia.
Prisimenant aktorę L. Gurčenko
Prisimenant aktorę L. Gurčenko 2011.11.11 15:00 Lygiai prieš metus Andrejus Malachovas restorane susitiko su Liudmila Gurčenko. Tuo metu iš jubiliejų šventusios aktorės jis ėmė interviu. Po metų Andrejus atėjo į Novodevičių kapines prie jos kapo. Po Liudmilos Gurčenko mirties A. Malachovas susipažino su garsios aktorės dukra – Marija Koroliova. Garsi aktorė su savo dukra nebendravo 20 metų ir niekas nežino, kas tarp jų kadaise nutiko. Penktadienį 18:50 laidoje „Tegu kalba“ – unikalus interviu su Marija Koroliova.
Nematoma svajonė – po 30 metų apkabinti mamą
Nematoma svajonė – po 30 metų apkabinti mamą 2011.11.03 15:55 Jekateriną Fedotovą mama paliko ligoninėje, vos tik sužinojusi, kad jos dukra gimė akla. Visą savo vaikystę ir paauglystę ji praleido vaikų namuose Karagandoje. Dabar Jekaterinai 30 metų ir didžiausia jos svajonė – apkabinti mamą, kuri kažkada jos atsisakė. Nežiūrint į rūpesčius, Katia gyvena aktyvų gyvenimą – dainuoja chore, rašo eiles, sportuoja.
Mirtina dieta: paauglę pražudė troškimas būti modeliu
Mirtina dieta: paauglę pražudė troškimas būti modeliu 2011.11.02 17:25 16-metė Valerija, kaip ir daugelis jos bendraamžių mergaičių, svajojo apie modelio karjerą. Pavyzdžiu jai buvo pasakiška Natalijos Vodianovos istorija, kai iš turguje dirbančios Pelenės ji virto pasaulinių podiumų gražuole. Tačiau Valerijai atrodė, kad išsipildyti jos svajonei trukdo nereikalingi kilogramai. Tam, kad pasiektų idealias kūno formas – 90-60-90, mergaitė per dieną išgerdavo po dešimt lieknėti padedančių tablečių.
Vaikai santykius aiškinosi ugnimi
Vaikai santykius aiškinosi ugnimi 2011.11.02 13:10 Aštuonmetis Vitia Kolesnikovas ilgam prisimins tą dieną, kai vos nesudegė gyvas. Viskas nutiko dėl to, kad jis neleido vietos chuliganams, dar neseniai buvusiems jo geriausiais draugais, pasivažinėti dviračiu. Išgirdę atsaką, berniukai apipylė Vitią tirpikliu ir metė į jį degtuką. Berniukas patyrė stiprų kojos nudegimą. Sudeginti Vitią Kolesnikovą bandė kaimyniniai berniukai – aštuonerių Kirilas ir dvylikos Nikita Vinnikovai. Tačiau Nikita savo kaltės nepripažįsta.
A. Malachovas sugriovė dainininkės J. Načalovos tylos sieną
A. Malachovas sugriovė dainininkės J. Načalovos tylos sieną 2011.10.27 14:07 Dainininkę Juliją Načalovą ir futbolininką Jevgenijų Aldoniną visuomenė laikė viena darniausių Rusijos šou verslo porų. Neilgam. Prieš keletą metų atlikėja paliko šeimą ir išvyko į Ameriką įrašinėti naujojo albumo. Spauda ėmė diskutuoti apie Načalovos ir Aldonino skyrybas. Žibalo į ugnį įpylė paviešintos pikantiškos Julijos ir vedusio komandos „New York Rangers“ ledo ritulininko Aleksandro Frolovo nuotraukos.
Šeimos nesantaiką pakurstė paslaptingai dingę milijoniniai turtai
Šeimos nesantaiką pakurstė paslaptingai dingę milijoniniai turtai 2011.10.27 10:25 Prieš 12 metų išsiskyrusi su savo vyru, vienu garsiausių Rusijos dailininkų Aleksandru Šilovu, Anna ryžtasi papasakoti savo šeimos dramą. Ji tikina, kad po skyrybų svarbiausių valstybės asmenų portretus tapęs Aleksandras ją išvijo į gatvę ir nepaliko nė skatiko. Jaunystėje Anna buvo tikra gražuolė. Būtent ji pavaizduota garsiajame Šilovo paveiksle „Rytas“. Santuokoje jiedu išbuvo 21 metus, gyveno į muziejų panašiame 300 kv.
Patėvio sumušto vaiko gyvybė kabo ant plauko
Patėvio sumušto vaiko gyvybė kabo ant plauko (1) 2011.10.21 16:30 Ar galima pateisinti smurtą prieš vaikus? O ar egzistuoja moralinės ribos auginant ne savo vaiką? Ši „Tegul kalba“ laida šokiruos net ir visko mačiusius žiūrovus. Jau mėnuo, kaip medikai kovoja dėl trejų metukų Konstantino Jurovo gyvybės. Berniukas dėl vidaus organų sužalojimų ir galvos traumos neišeina iš komos. Mažąjį Kostią žiauriai sumušė jo 26-erių patėvis Maksimas Ivaninas – už tai, kad vaikas garsiai verkė ir trukdė jam žvejoti.
A. Malinino dukra Kira: man nereikia nei jūsų meilės, nei pinigų
A. Malinino dukra Kira: man nereikia nei jūsų meilės, nei pinigų 2011.10.17 17:50 Ką reiškia 25 metus nematyti savo dukters? Vienas garsiausių Rusijos dainininkų Aleksandras Malininas tai puikiai žino. Pirmoji jo santuoka su Rusijos dainininke Olga Zarubina truko vos 2 metus. Per šį trumpą laiką jiems gimė dukra Kira. Pirmojo Baltijos kanalo pokalbių laidoje „Tegu kalba“ – dramatiškas dukros ir tėvo susitikimas. Devinto dešimtmečio pradžioje žaibiškai išgarsėjęs roko muzikantas maudėsi šlovės spinduliuos.
R. Paleckis: pokalbių šou vedėjui sunkiausia – išlaikyti orumą ir distanciją
R. Paleckis: pokalbių šou vedėjui sunkiausia – išlaikyti orumą ir distanciją (1) 2011.10.11 11:30 Ar teisi mokyklos direktorė, atleidusi mokytoją už tai, kad ši dirba striptizo šokėja naktiniame klube? Ar turi tokie žmonės auklėti mūsų vaikus? Ar galima pateisinti tėvą, kuris nužudė savo dukros prievartautoją? Ar mes turime teisę į Linčo teismą? Kas gali atimti vaiką iš motinos ir už ką? Konfliktai, ginčai, nuomonių susidūrimai – visa tai Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovai kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio mato laidoje „Tegu kalba“ su jos vedėju Andrejumi Malachovu.
Per Naujuosius vilniečiai žiūrėjo Pirmąjį Baltijos kanalą
Per Naujuosius vilniečiai žiūrėjo Pirmąjį Baltijos kanalą (9) 2010.01.11 10:45 Pirmasis Baltijos kanalas (PBK) dar kartą įrodė, jog šventes, o ypač Naujuosius metus, švęsti moka – PBK šventinė programa buvo išties įspūdinga. Jau tradicija yra tapę per didžiąsias žiemos šventes prisiminti auksinius visų laikų kino hitus: „Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją“, „Kaukazo belaisvė, arba Nauji Šuriko nuotykiai“, „Operacija „Su Naujaisiais metais“ bei kitus.
Lietuvos atstovas Sasha Son pateko į „Eurovizijos“ finalą
Lietuvos atstovas Sasha Son pateko į „Eurovizijos“ finalą (39) 2009.05.15 08:10 Po balsavimo antrajame pusfinalyje paaiškėjo, kad į „Eurovizijos“ dainų konkurso 2009 finalinį etapą pateko ir Lietuvos dainininkas Sasha Son atlikęs dainą „Love“. Taip pat finale pasirodys Azerbaidžano, Kroatijos, Ukrainos, Albanijos, Moldovos, Danijos, Estijos, Norvegijos ir Graikijos atstovai.
Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje triumfavo Šiaurės ir Pietų šalys
Pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje triumfavo Šiaurės ir Pietų šalys (13) 2009.05.13 00:31 Po balsavimo paaiškėjo, kad į „Eurovizijos“ dainų konkurso 2009 finalinį etapą pateko Turkija, Švedija, Izraelis, Portugalija, Malta, Suomija, Bosnija ir Hercogovina, Rumunija, Armėnija ir Islandija. Renginio pradžioje, vykusio pirmadienio vakarą, Maskvos pramogų arenos „Olimpijskij“ scenoje pasirodė Lietuvos kabelinių televizijų žiūrovams gerai pažįstamas pokalbių laidų vedėjas Andrejus Malachovas bei supermodelis Natalija Vodianova, kurie ir pradėjo didžiausią dainų mūšį Europoje.
Buvę gangsteriai - dabar verslininkai, kaliniai, vienuoliai
Buvę gangsteriai - dabar verslininkai, kaliniai, vienuoliai 2008.10.06 13:09 "Vilniaus brigada" ir kitos sostinės gaujos prieš porą dešimtmečių kėlė siaubą ne tik eiliniams vilniečiams, bet ir teisėsaugininkams. Gaujų žlugimas prasidėjo po to, kai 1993 metais buvo nužudytas žurnalistas Vitas Lingys. Visa Lietuva, prilipusi prie televizorių, stebėjo teismo procesą, kurio metu žmogžudystės organizatoriumi pripažintas "brigados" vadeiva Borisas Dekanidzė buvo nuteistas mirties bausme, o jo parankiniams skirti ilgi metai nelaisvės. B.Dekanidzė buvo sušaudytas.
Rusija iškėlė Jungtinėse Tautose paminklų sovietų kariams griovimo problemą
Rusija iškėlė Jungtinėse Tautose paminklų sovietų kariams griovimo problemą 2007.05.03 13:41 Rusija iškėlė Jungtinėse Tautose (JT) paminklų sovietų kariams, žuvusiems Antrajame pasauliniame kare kovoje su nacizmu, griovimo problemą."Rusija, sumokėjusi didžiulę kainą už pergalę prieš fašizmą, negali būti ir nebus abejinga prasidėjusiai kai kuriose šalyse paminklų sovietų kariams išardymo kampanijai", - pareiškė Jungtinių Tautų būstinėje Rusijos atstovas Borisas Malachovas, praneša "RIA-Novosti".B.Malachovas priminė, kad išlaikyti istorinį Antrojo pasaulinio karo rezultatų atminimą - vien...
Dainiaus Zubraus klubo lygiosios ikisezoninėse NHL rungtynėse
Dainiaus Zubraus klubo lygiosios ikisezoninėse NHL rungtynėse 2003.10.02 09:00 Trečiadienį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninės rungtynės tarp Dainius Zubraus Vašingtono "Capitals" ir Filadelfijos "Flyers" ekipų po pratęsimo baigėsi lygiosiomis 4:4 (0:0, 3:3, 1:1, 0:0). Du įvarčius namuose rungtyniavusiai "Capitals" ekipai pelnė Robertas Langas, po vieną - Steve`as Konowalchukas ir Peteris Bondra. Svečių gretose pasižymėjo Markas Recchi, Jimas Vandermeeris, Johnas Leclairas bei Tony Amonte`as.
Pasak Rusijos diplomatų, Baltijos šalyse trūksta demokratijos
Pasak Rusijos diplomatų, Baltijos šalyse trūksta demokratijos 2003.09.24 10:00 Referendumai Baltijos šalyse "išryškino rimtą demokratijos deficito problemą šiose šalyse, kur didelė dalis gyventojų eliminuota iš demokratinio sprendimų priėmimo proceso". Taip oficialaus Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovo pavaduotojas Borisas Malachovas pakomentavo referendumų dėl Baltijos šalių stojimo į Europos Sąjungą rezultatus.
Rusijoje sraigtasparnio Mi-8 paieškos rajone rasta tepalų dėmė
Rusijoje sraigtasparnio Mi-8 paieškos rajone rasta tepalų dėmė 2003.08.22 11:00 Tolimuosiuose Rytuose dingusio sraigtasparnio Mi-8, kuriame buvo 19 žmonių, tarp jų ir Sachalino srities gubernatorius Igoris Farchutdinovas, trečiosios paieškų dienos rytą Kurilsko ežere rasta tepalų dėmė ir paimti mėginiai nustatyti, ar jie yra iš sraigtasparnio, sakė paieškos štabo operatyvinis budėtojas Kamčiatkos Petropavlovske. "Dėmė iš tikrųjų rasta, iš ežero paimti mėginiai tiriami, bet kol kas nieko nepranešama", - sakė jis.
Į viršų