Angele BAJORIENE

„Šiltos vietelės“: Lietuvos politikai, protegavę savo artimuosius
„Šiltos vietelės“: Lietuvos politikai, protegavę savo artimuosius (9) 2014.01.14 14:00 Vytautui Landsbergiui nusprendus nebedalyvauti rinkimuose į Europos Parlamentą (EP), jo vietą kandidatuojančiųjų sąraše gali užimti ne vienas iš patyrusių ir ilgamečių Tėvynės Sąjungos atstovų, o paties profesoriaus anūkas Gabrielius Landsbergis. Toks sprendimas sukėlė ne vieną klausimą ir papiktino tiek eilę partijos narių, tiek stebėtojų iš šono. Partiečiai liko nesupratę, kaip vos prieš kelias dienas į partiją įstojęs asmuo gali būti siūlomas kandidatu į EP.
Buvusi viceministrė A. Bajorienė vėl dirba Prienų globos namuose
Buvusi viceministrė A. Bajorienė vėl dirba Prienų globos namuose 2013.12.02 11:39 Buvusi socialinės apsaugos ir darbo viceministrė socialdemokratė Angelė Bajorienė grįžo dirbti į Prienų globos namus. Po neigiamos Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo iš viceministrės pareigų atsistatydinusi A.Bajorienė tapo Prienų globos namų direktoriaus pavaduotoja, pranešė "Lietuvos ryto" televizija. Ji šiai įstaigai vadovavo prieš tapdama viceministre. "Ji yra laikinai einanti direktoriaus pavaduotojo pareigas. Aš pats ją priėmiau į darbą.
Socialdemokratas A. Šešelgis paskirtas socialinės apsaugos ir darbo viceministru
Socialdemokratas A. Šešelgis paskirtas socialinės apsaugos ir darbo viceministru (1) 2013.09.26 14:51 Ministerijos interneto svetainėje nurodoma, kad jis šias pareigas eina nuo pirmadienio. 60 - metis inžinierius ekonomistas A.Šešelgis pastaruoju metu buvo sostinės savivaldybės Administracijos miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas. Anksčiau jis yra ne kartą dalyvavęs savivaldos rinkimuose, buvusioje socialdemokratų vadovautoje Vyriausybėje yra ėjęs sveikatos apsaugos viceministro pareigas.
Socialinės apsaugos ir darbo viceministru siūlomas socialdemokratas A.Šešelgis
Socialinės apsaugos ir darbo viceministru siūlomas socialdemokratas A.Šešelgis 2013.09.11 15:57 Į laisvas socialinės apsaugos ir darbo viceministro pareigas siūlomas socialdemokratas Algirdas Šešelgis, trečiadienį po Vyriausybės posėdžio pranešė premjeras Algirdas Butkevičius. "Gali būti ponas Algis Šešelgis", - teigė A.Butkevičius. Jo teigimu, šiuo metu pateiktos dvi kandidatūros. Antrosios premjeras kol kas neatskleidė. 60 - metis inžinierius ekonomistas A.Šešelgis šiuo metu yra sostinės savivaldybės Administracijos miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas.
Viceministrė A. Bajorienė traukiasi iš pareigų
Viceministrė A. Bajorienė traukiasi iš pareigų 2013.08.19 11:52 Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Angelė Bajorienė, kurią Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) dar pavasarį pripažino supainiojus interesus ankstesnėje darbovietėje, nusprendė trauktis iš pareigų. Šiuo metu nedarbingumo lapelį turinti viceministrė pareigas paliks pasveikusi - paskutinė jos nedarbingumo diena bus ir paskutinė diena viceministrės poste. Apie tokį viceministrės sprendimą BNS pirmadienį informavo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
A. Pabedinskienė apie supainiojusią interesus pavaldinę: apie nusižengimą nežinojau,  vertinau kaip specialistę
A. Pabedinskienė apie supainiojusią interesus pavaldinę: apie nusižengimą nežinojau, vertinau kaip specialistę (1) 2013.06.05 19:11  Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė tikina, kad skirdama Angelę Bajorienę viceministre nežinojo, jog ji Prienų globos namuose, kuriems iki tol vadovavo, buvo įdarbinusi artimuosius. "Ne, tikrai nežinojau, vertinau kaip specialistę", - BNS trečiadienį sakė ministrė. Ji tikino, kad prieš skiriant A.Bajorienę į pareigas Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) neinformavo jos apie situaciją.
 VTEK: socialinės apsaugos ir darbo viceministrė ankstesniam darbe supainiojo interesus
VTEK: socialinės apsaugos ir darbo viceministrė ankstesniam darbe supainiojo interesus 2013.05.14 22:53 Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) konstatavo, kad socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Angelė Bajorienė supainiojo interesus, kai dirbdama Prienų globos namuose sprendė artimųjų tarnybos klausimus.
Pašalpininkų gretos auga: kiekvienas vaikas – pajamų šaltinis
Pašalpininkų gretos auga: kiekvienas vaikas – pajamų šaltinis (10) 2013.03.02 07:08 Nors demografinė padėtis šalyje kasmet prastėja, pašalpininkų šeimose gimstamumas tik didėja, mat kiekvienas papildomas vaikas jiems yra pajamų šaltinis, informuoja "Vakaro žinios". Valstybės politika daugelį metų nepajuda iš mirties taško. Užuot naikinę problemos židinį, atitraukdami kaimo žmones nuo butelio ir padėdami susidomėti aplinka, valstybė metų metus iš mūsų visų pinigų išlaiko vieną kitą keičiančias veltėdžių kartas.
Išsekusios 8-metės istorija: Šiaulių medikai nepanoro mergaitės gydyti
Išsekusios 8-metės istorija: Šiaulių medikai nepanoro mergaitės gydyti (8) 2013.03.01 14:00 „Vaiko būklė tokia, lyg jis būtų patyręs kankinimus“, – atvirai rėžė medikai apie vos 6 kilogramus sveriančią 8-metę mergaitę, kuri iš Ventos globos namų į specialistų rankas pateko būdama prie mirties. Vaikas, kuris vėmė, pats nevalgė ir beveik nejudėjo, vos po kelių dienų, praleistų gydymo įstaigoje, pastebimai atsigavo: mergaitė domisi žaislais, varto knygeles ir net pati valgo.
Globos namams neužtenka valstybės finansavimo
Globos namams neužtenka valstybės finansavimo 2013.02.27 21:43 Rūta Lankininkaitė, LRT Televizijos Naujienų tarnyba, LRT.lt Savivaldybės skundžiasi negaunančios tinkamo valstybės finansavimo globos įstaigoms, kurios joms atiteko panaikinus apskritis. Varėnos savivaldybė skaičiuoja, kad keturioms globos įstaigoms išlaikyti pritrūks daugiau nei milijono litų ir teks atleisti dalį globos įstaigų darbuotojų.
Angelė Bajorienė
Angelė Bajorienė 2008.09.18 21:22 ...