Naujausi video

571875
Šuolis!
Trukmė: 02:13:25
566059
Šuolis!
Trukmė: 02:25:53
558907
Šuolis!
Trukmė: 02:36:01
573569
Šuolis! Andriaus Žiurausko trečiasis šuolis
Trukmė: 05:37
573567
Šuolis! Sezzy trečiasis šuolis
Trukmė: 07:26

Programos meniu

Sekmadieniais 19:30

TV3 didysis projektas „Šuolis“ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus įspūdingais dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas. 

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje – populiariojo projekto „Šuolis“ antroji laida. Projekto dalyviai atliks šuolius nuo tramplinų ir bokštų su savo artimaisiais, draugais, kolegomis ar žymiais žmonėmis.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau poryt, sekmadienį, 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrojo sezono premjera. „Šuolio“ kūrėjai intriguoja: dalyviai stebins savo įvaizdžiais, profesionalai – kvapą gniaužiančiais triukais, laukia daug muzikos ir net šokių.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau šį sekmadienį 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrojo sezono premjera. Tarp 11 žinomų šalies žmonių, pasiryžusių nugalėti savo baimę, – dainininkė, grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė ir aktorius Andrius Žiurauskas.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.00 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotą kūną, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir atlikti kvapą gniaužiančius triukus, kartu su dar dešimt ypač drąsių žvaigždžių, pasiryžo parodyti modelis, 32 metų gražuolė Jolanta Leonavičiūtė.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žavinga televizijos eterio pora, projekto „Šok su manimi“ vedėjai – žiūrovams puikiai pažįstamas Mindaugas Stasiulis ir jo naujoji partnerė Indrė Kavaliauskaitė – su šokių gerbėjais paskutinį kartą sveikinsis šį šeštadienį „Šok su manimi“ superfinale. Džiugi žinia šios poros gerbėjams: puikių įvertinimų sulaukęs duetas jau nuo vasario 8 dienos stos prie didžiojo projekto „Šuolis“ vairo.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

„Mane žavi akrobatika, rizika, aukštis, įtampa“, – sako gražuolė Elita Citovičiūtė. 22 metų merginą TV3 žiūrovai jau netrukus išvys didžiajame projekte „Šuolis“.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Visuomet besišypsanti aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė netrukus švęs 65-erių metų gimtadienį. Entuziazmo, optimizmo ir geros nuotaikos šiai moteriai galėtų pavydėti kiekvienas. „Esu sporto, aktyvaus judėjimo ir aktyvaus poilsio propaguotoja“, – savo žavesio paslaptį atskleidžia moteris.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausia televizija TV3 jau netrukus žiūrovus prie ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio didžiojo projekto „Šuolis“ antruoju sezonu. TV3 tiesioginiame eteryje ryškiausios Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokštų bei tramplynų, demonstruos sinchroninius šuolius ir pasirodymus su profesionalais.

0
komentarai

Pages