Naujausi video

533129
Projekto ŠUOLIS 2-asis sezonas jau netrukus!
Trukmė: 00:40
533121
Projekto ŠUOLIS 2-asis sezonas jau netrukus!
Trukmė: 00:40

Programos meniu

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žavinga televizijos eterio pora, projekto „Šok su manimi“ vedėjai – žiūrovams puikiai pažįstamas Mindaugas Stasiulis ir jo naujoji partnerė Indrė Kavaliauskaitė – su šokių gerbėjais paskutinį kartą sveikinsis šį šeštadienį „Šok su manimi“ superfinale. Džiugi žinia šios poros gerbėjams: puikių įvertinimų sulaukęs duetas jau nuo vasario 8 dienos stos prie didžiojo projekto „Šuolis“ vairo.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

„Mane žavi akrobatika, rizika, aukštis, įtampa“, – sako gražuolė Elita Citovičiūtė. 22 metų merginą TV3 žiūrovai jau netrukus išvys didžiajame projekte „Šuolis“.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Visuomet besišypsanti aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė netrukus švęs 65-erių metų gimtadienį. Entuziazmo, optimizmo ir geros nuotaikos šiai moteriai galėtų pavydėti kiekvienas. „Esu sporto, aktyvaus judėjimo ir aktyvaus poilsio propaguotoja“, – savo žavesio paslaptį atskleidžia moteris.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausia televizija TV3 jau netrukus žiūrovus prie ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio didžiojo projekto „Šuolis“ antruoju sezonu. TV3 tiesioginiame eteryje ryškiausios Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokštų bei tramplynų, demonstruos sinchroninius šuolius ir pasirodymus su profesionalais.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausia televizija TV3 jau netrukus žiūrovus prie ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio didžiojo projekto „Šuolis“ antruoju sezonu. TV3 tiesioginiame eteryje ryškiausios Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokšto bei tramplynų, demonstruos sinchroninius šuolius ir pasirodymus su profesionalais.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausia televizija TV3 jau netrukus žiūrovus prie ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio didžiojo projekto „Šuolis“ antruoju sezonu.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau netrukus – į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausia televizija TV3 šiuos metus pradeda su daugybe staigmenų žiūrovams. Eteryje – nauji užsienio filmai ir serialai, lietuviškas komiškas medicinos serialas „Rezidentai“, nauja turkų melodrama „Meilės bangos“, atsinaujinęs „Žvaigždžių dešimtukas“, o jau netrukus prie TV3 ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas.

0
komentarai