Žaidimo "Žiedė" nugalėtojai
Kelionės į Europą laimėtoja:

Kornelija Būdaitė, 19 m., Kaunas


Sveikiname!


 
Humer žaidimo nugalėtojai
Vitalija Sarneckaitė, 26 m., Vilnius
Rūta Mockienė, 34 m., Vilnius
Ieva Garuckienė, 29 m., Kaunas

Sveikiname!


 
Žaisliukų Tubis ir Kubis laimėtojai (antra dalis)
1Adomas KraujelisVilnius
2Adriana BuklerytėKaunas
3Adrija BuzaitėMarijampolė
4Adrija CicėnaitėVilnius
5Adrijana JuočaitėKauno r.
6Agnė AugutytėSkuodas
7Aida GailiūnaitėJoniškis
8Aida ŽilvytėMarijampolė
9Aidas KalinauskasVilnius
10Ainaras KristopaitisPanevėžio r.
11Ainoras RuskonisUtena
12Airidas MažonisKretinga
13Aistė ČerniauskaitėPanevėžio r.
14Aistė PavilonytėVilniaus r.
15Aistis BalsysVilkaviškis
16Aivanas MazėtisKalvarija
17Aivaras TamošiūnasTauragė
18Akvilė RunaitėKauno r.
19Akvilė UrvakytėTelšiai
20Akvilė ŽvinklytėPlungė
21Akvilina BudreikiatėKlaipėda
22Akvilina VilčinskaitėLazdijai
23Algirdas GercasKelmės r.
24Alicija SavareikaitėTrakai
25Amandas AnužisDarbėnai
26Amelija AdomėnaitėVilnius
27Andrėja HorinaRokiškis
28Andrėja RemeikaitėRadviliškio r.
29Andželika JočionytėMarijampolė
30Anželika GriciūtėŠiauliai
31Arijus SinkunasAnykščiai
32Armanda GavenytėTauragės r.
33Armanda UrpšaitėJurbarko r.
34Armandas AugustauskasPalanga
35Armantė LegytėPasvalys
36Arnas MikuckisPasvalys
37Arnas MockusMarijampolė
38Arnoldas JoniškisŠiaulių r.
39Augustas RimkovasPrienai
40Augustė BubelytėKaunas
41Augustė JokubaitytėŠiaulių r.
42Augustė RagaišytėVilnius
43Augustė VaišvilaitėRaseiniai
44Aurėja ŠimkutėUkmergė
45Austėja MalinauskaitėPanevėžys
46Austėja MicevičiūtėJonava
47Benas GriciunasPanevėžys
48Benas KaminskasMažeikiai
49Brigita UrbanaitytėKretinga
50Dalija LipskaAlytus
51Danielius SkabasVilnius
52Daniil LukjanovVilnius
53Deimantė JanavičiūtėKaunas
54Deimantė KakariekaitėPanevėžio r.
55Deimante KaraliutėKaunas
56Deimilė PetrauskaitėŠiauliai
57Deividas VaitekūnasPanevėžys
58Dina MeštaraitėMarijampolė
59Domas RusovičiusMarijampolė
60Dominykas AžukasAlytus
61Dominykas BalnanosisKaunas
62Dominykas Pakenis Vilnius
63Dovilė ČiukšytėKauno r.
64Dovilė VolodzkaitėVilnius
65Dovydas FrejerisKaunas
66Dovydas TupčiauskasMarijampolė
67Dovydas VasiliūnasPanevėžys
68Džestina BarkauskaitėKaunas
69Džiugas ŽilysVilnius
70Edvinas KrupinskasDruskininkai
71Edvinas LisauskasVilnius
72Egidijus FedorenkaDruskininkų r.
73Eglė JuškevičiūtėVilnius
74Eglė JuškevičiūtėKaunas
75Eglė RibikauskaitėŠiauliai
76Eglė VenckutėMažeikiai
77Eimantas JuzukonisElektrėnai
78Eimantė VasiliauskaitėŠilutes r.
79Eitvydas BaubaKaišiadorys
80Elaina KapustinaitėGargždai
81Elija AntanaitytėKaunas
82Elija KontautaitėAlytus
83Elija SvečkarevaitėKaunas
84Elijus PetkusKuršėnai
85Elzė PečiulytėUkmergė
86Ema SarafinaitėJonava
87Ema SkrebutėŠiauliai
88Emilė KepalaitėUtena
89Emilija BaliukevičiūtėAlytus
90Emilija GraušlytėPlungė
91Emilija JaugaitėKlaipėda
92Emilija Maziukaitė Lazdijų r.
93Emilija PociūtėKaunas
94Emilija ŠerniūtėKaunas
95Emilija ŠilkoŠalčininkų r.
96Emilija TrofimovaitėŠiauliai
97Emilis LazickasPanevėžys
98Emilis PilvinisTelšiai
99Emilis VarankevičiusPylimų k.
100Erika GenutytėŠilutė
101Erika RagažinskaitėKaunas
102Erikas ČesnulevičiusDruskininkai
103Ernesta JurevičiūtėKlaipėda
104Ernesta KnizikevičiūtėKupiškis
105Ernesta MikolajūnaitėKaunas
106Ernestas JucysKretinga
107Estrėja KiselyteNaujoji Akmenė
108Estrėja StikliūtėKlaipėda
109Eva GargasaitėTelšiai
110Evaldas IlginisKlaipėda
111Evelina BalčiūnaitėVilnius
112Evelina IlginytėKlaipėda
113Evita AleliunaitėPanevėžys
114Evita JuodviršytėMarijampolė
115Ewelina MorozVilnius
116Gabija BajorinaitėKaunas
117Gabija KielaitytėKaunas
118Gabija SveikauskytėTelšiai
119Gabija ValiokaitėKybartai
120Gabrielė ČėsnaitėKlaipėdos r.
121Gabrielė KalantaitėPalanga
122Gabrielė LekavičiūtėAlytus
123Gabrielė NareckaitėPanevėžys
124Gabrielė ObelieniutėMarijampolė
125Gabrielė PetrulionytėUtena
126Gabrielius VilimasMažeikiai
127Gediminas GrišiusTrakai
128Gedmina PopinaitėPanevėžys
129Gerda LiubinaitėPasvalio r.
130Gerda TreinytėKaunas
131Giedrė BaliūnaitėVarėna
132Giedrė PadervinskaitėKlaipėda
133Gintarė RaibužytėPlungė
134Gintarė ZelionkaitėKaišiadorių r.
135Gintareė JanutėnaitėVilnius
136Girtautas OrintasVilnius
137Gita MaksvytytėKretinga
138Gytis MarkevičiusVilnius
139Goda BalkutėAlytaus r.
140Goda KadonaitėVilnius
141Greta DambrauskaitėTauragė
142Greta GrigaitytėPlungė
143Greta PetrauskaitėPanevėžys
144Greta PožarickaDruskininkai
145Guoda BaldauskaitėŠilalės r.
146Guoda MažutėMažeikiai
147Gustas MažonisKretinga
148Gustė LazaravičiūtėKaunas
149Gustė MarkevičiūtėKaunas
150Gustė MiškinytėVilnius
151Gustė SkrickaitėŠiauliai
152Gvidas MažeikaVilnius
153Gvineta RamanauskaitėRadviliškis
154Ieva DranickaitėPanevėžys
155Ieva GražulytėKaunas
156Ignas KondrackasKauno r.
157Ignas KudulisRadviliškio r.
158Ignas PaulauskasKlaipėda
159Indrė DaniūtėGargždai
160Indrė MartusevičiūtėBirštonas
161Ineta ŠvelnytėKupiškis
162Iveta BučnytėPakruojo r.
163Iveta MažutytėKlaipėda
164Jogaila MykolaitisKaunas
165Jokūbas RinkevičiusMolėtai
166Jolita MackevičiūtėVilniaus r.
167Jonas BertašiusTauragė
168Joris JurgelevičiusLentvaris
169Julija NarušytėMolėtai
170Julija VižinytėMolėtai
171Justas PetruninasJonava
172Justas PoviliusKaunas
173Justė BaranskytėKaunas
174Justė UžkurytėJonava
175Justinas JurkevičiusRaseiniai
176Juta MusteikytėUtena
177Juta ŠeveliovaitėRadviliškis
178Kajus LaukysPanevėžys
179Kajus MiliusVilnius
180Kajus RudokasVilniaus r.
181Kamile ArmalyteKlaipėda
182Kamilė KaušylaitėUtena
183Kamilė PetronytėKupiškio r.
184Kamilė RailaitėPanevėžys
185Karilė AlišauskaitėKauno r.
186Karina VaičekauskaitėTauragė
187Karina VolosenkovaitėKauno r.
188Karolina EismantytėKėdainiai
189Karolina GedrimaitėRaseiniai
190Karolina KazlauskaitėPrienai
191Karolina KolesnikovaitėZarasų r.
192Karolina LiutkutėTrakų r.
193Karolina UžkurytėUkmergė
194Karolis ČepenasKaunas
195Karolis LesutisJoniškis
196Kazimieras PčiolinasRokiškis
197Kernius SkirbutasMarijampolė
198Kornelija VajegaitėUtena
199Kornelijus IvanauskasŠiauliai
200Kotryna BarauskaitėPasvalio r.
201Kristijonas BakšysVilnius
202Kristina UrbytėKlaipėda
203Kristupas BuškovasKaunas
204Kristupas ValuckisJoniškis
205Laura GrigaitėPanevėžys
206Laura TamošiūnaitėPasvalys
207Liutauras ButkusKaunas
208Lorintas RockinasKaunas
209Lukas KupčinskasDruskininkai
210Lukas MizeikisVilnius
211Luknė KulikauskienėRaseiniai
212Majus BaguškaBiržų r.
213Mantas KaušylasUtena
214Mantė AlminaitėVilnius
215Mantė MarozaitėPanevėžys
216Marija AmbrulevičienėAlytus
217Marius DervinisŠiauliai
218Martyna DžapbarovaitėAlytus
219Martyna ParadnikaitėZarasai
220Martyna PuodžiūtėVilnius
221Martynas VasilisPanevėžys
222Matas Gabrielius BalnanosisKaunas
223Matas KatauskasKaunas
224Meda RaulinavičiūtėJonava
225Medėja OrintaitėVilnius
226Meida SereikaitėVilnius
227Melanija MeilutėLazdijų r.
228Miglė GordevičiūtėVilnius
229Miglė LapinskaitėMarijampolės r.
230Miglė MieliauskaitėRadviliškis
231Miglė VyšniauskaitėVilnius
232Miglė ZavickaitėKalvarija
233Miglė ŽilytėKauno r.
234Mija UzdraitėPanevėžys
235Milda KarvelytėKelmė
236Milita ZinkevičiūtėŠiauliai
237Modestas AušraŠilalės r. Šilų k.
238Modestas PetraitisVilnius
239Monika ČerniauskaitėUtena
240Nauris KavolynasAlytus
241Nedas KvederasDruskininkai
242Neringa JanukonytėKlaipėda
243Neringa SkaisgiraitytėKaunas
244Nojus DobilasKaunas
245Nojus GaidamavičiusAlytus
246Nojus LazaravičiusKaunas
247Nojus MigauskasKaunas
248Nona RimkutėMažeikiai
249Novilė ZiulpaitėMažeikiai
250Odeta ZajarskaitėKlaipėda
251Orinta KlimašauskaitėUtena
252Patricija MakšeckaitėTrakų r.
253Paulina Medeckytė Panevėžys
254Paulius KazlauskasAlytus
255Pijus Juozas JasaitisŠilalė
256Povilas Vakaris PučinskisŠiauliai
257Raidas GiminauskasPanevėžio r.
258Raimilas RutkauskasPanevėžys
259Robertas ArmonasKėdainiai
260Rokas JanavičiusKaunas
261Rokas KecorisPanevėžys
262Rokas NorkevičiusJieznas
263Rugilė PutramėntaitėJurbarko r.
264Rusnė JucevičiūtėUkmergė
265Salomėja MažutėMažeikiai
266Samanta GolubickaitėIgnalina
267Samanta PetrulytėPalanga
268Sigita KazlauskienėŠilutės r.
269Simona IvanauskaitėKauno r.
270Skaistė OržekauskaitėBiržų r.
271Smiltė AbromavičiūtėKaunas
272Smiltė JakštaitėKaunas
273Smiltė MikulskytėVilnius
274Sovijus LukošiusPanevėžys
275Taja NastuleviciutėAlytus
276Tautvydas BačkisUtena
277Tautvydas SakalauskasKaunas
278Toma KripaitytėPanevėžys
279Ugnė AlmenovaitėKlaipėda
280Ugnė KamarauskaitėVilnius
281Ugnė PankaitėVilnius
282Ugnė PliskauskaitėAnykščių r.
283Ugnė ZenkovaitėUtena
284Ugnius GailiusAlytus
285Ugnius KazlauskasUkmergė
286Urtė BukytėJonava
287Vesta VerbaitėŠiauliai
288Viltė KniežaitėKretingos r.
289Viltė MakareviciutePakruojis
290Viltė MiliauskaitėKaunas
291Viltė OnaitytėRadviliškis
292Viltė VilčinskytėMažeikiai
293Violeta ŽukauskaitėAlytus
294Vitalija GedrimaitėRadviliškis
295Vitalijus BūzasJoniškis
296Vytautė KaminskaitėMažeikiai
297Vytenis ValutkevičiusKauno r.
298Žaneta UrbonienėŠilutė
299Žilvinas KucysPanevėžys
300Žydrūnė GritėnienėPanevėžys


Sveikiname!


 
SIP žaidimo laimėtojai
Rugilė Ragaišienė, 35 m., Druskininkai
Lina Mačiukonytė, 21 m., Kaunas


Sveikiname!


 
"Escape" žaidimo laimėtojai
Livita Pociūtė, 19 m., Kaunas


Sveikiname!


 
Žaisliukų Tubis ir Kubis laimėtojai
Dėmesio! Vasario mėnesio laimėtojai bus paskelbti kovo 10 d.

1. Adas Žilvys    Marijampolė
2. Adomas Danilkevičius    Vilnius
3. Adomas Laukys    Vilniaus raj.
4. Adrija Arūnaitė    Vilnius
5. Adrija Daužvardytė    Vilnius
6. Adrija Orlauskaitė    Jonava
7. Adrijus Janušaitis    Šakių raj.
8. Adrijus Palubinskas    Utenos raj.
9. Adrijus Radzevičius    Vilnius
10. Agnė Irkinaitė    Kretingos raj.
11. Agnė Jakučinskaitė    Skuodo raj.
12. Agnė Pašakarnytė    Kupiškio raj.
13. Agnė Petrauskaitė    Vilnius
14. Agnė Zablackytė    Joniškio raj.
15. Agnietė Kveškevičiūtė    Jurbarkas
16. Agota Riškaitė    Vilnius
17. Aina Girdvainytė    Šilutės raj.
18. Ainius Antanavičius    Kauno raj.
19. Ainius Kontrimas    Gargždai
20. Ainius Kraujelis    Vilnius
21. Airidas Gudelaitis    Alytaus raj.
22. Airidas Laurinavičius    Šiauliai
23. Airidas Servetka    Panevėžys
24. Airidas Venskus    Anykščių raj.
25. Airingas Stalerūnas    Kaišiadorių raj.
26. Aironas Svirko    Vilnius
27. Aistė Bertašiūtė    Utena
28. Aistė Gylytė    Kaunas
29. Aistė Karaliūtė    Mažeikiai
30. Aistė Šliogerytė    Radviliškio raj.
31. Aistė Vareikaitė    Panevėžys
32. Aistis Danusas    Jurbarko raj.
33. Aivaras Derbutas    Kėdainių raj.
34. Aivaras Liaudenskas    Kaišiadorys
35. Aivaras Norkevičius    Prienų raj.
36. Aivaras Tamošiūnas    Tauragė
37. Akvilė Zaboraitė    Radviliškio raj.
38. Aldas Gucaitis    Marijampolė
39. Andrėja Petrauskaitė    Šiauliai
40. Andrius Underys    Raseinių raj.
41. Arijus Cebatorius    Marijampolė
42. Armandas Brokartas    Vilniaus raj.
43. Armandas Mickevičius    Kuršėnai
44. Arnas Leščinskas    Marijampolė
45. Arnas Lukošius    Šiauliai
46. Arnas Šalaševičius    Druskininkai
47. Arunė Sabaliauskaitė    Rokiškio raj.
48. Atėnė Kulbytė    Panevėžys
49. Augustas Adomaitis    Kaunas
50. Augustas Martišius    Vilnius
51. Augustas Rimkovas    Prienai
52. Augustė Čiukšytė    Kauno raj.
53. Augustė Joteikaitė    Ukmergės raj.
54. Augustė Kuncevičiutė    Vilnius
55. Augustė Kusaitė    Klaipėda
56. Augustė Ostromeckaitė    Kaišiadorių raj.
57. Augustė Tumaitė    Vilnius
58. Augustinas Eimertas    Lazdijų raj.
59. Auksė Jakomaitė    Klaipėda
60. Aurėja Jasionytė    Alytus
61. Aurėja Šimkutė    Ukmergė
62. Aurelija Matukaitė    Švenčionių raj.
63. Austėja Kasiliauskaitė    Tauragė
64. Austėja Kuprytė    Mažeikiai
65. Austėja Lukošiūtė    Kaunas
66. Austėja Murauskaitė    Jurbarkas
67. Austėja Naujokaitė    Šakiai
68. Austėja Urbonavičiūtė    Kaišiadorys
69. Aušrinė Jočionytė    Marijampolė
70. Ąžuolas Čipkus    Vilnius
71. Beata Balsytė    Kauno raj.
72. Beata Sturys    Šiauliai
73. Beatričė Kmieliauskaitė    Marijampolė
74. Beatričė Purytė    Elektrėnai
75. Benas  Kuchalskis    Panevėžys
76. Benas Barisas    Panevėžys
77. Benas Jurlovas    Kėdainių raj.
78. Bernadeta Petkutė    Plungė
79. Bernadeta Rupainytė    Šilutės raj.
80. Bėrontaitė Brigita    Klaipėda
81. Brigita Kvedaraitė    Vilnius
82. Brigita Veselgaitė    Marijampolės sav.
83. Danas Baryšnikovas    Panevėžys
84. Danielė Ustilaitė    Elektrėnų sav.
85. Danielis Baranauskas    Panevėžio raj.
86. Danielius Giedris    Vilnius
87. Darija Kelpšaitė    Utena
88. Deimante Gripinskytė    Vilnius
89. Deimantė Karkauskaitė    Marijampolės sav.
90. Deimantė Podrezaitė    Trakų sen.
91. Deimantė Voronkova    Ignalina
92. Deina Minkevičiūtė    Molėtai
93. Deividas Slavickas    Šakių raj.
94. Deividas Stiklius    Klaipėda
95. Deivilė Povilėnaitė    Vilnius
96. Dolina Sunklodaitė    Varėna
97. Domas Mankevičius    Radviliškis
98. Dominyka Čepelevskytė    Vilnius
99. Dominykas Stasiukėnas    Vilnius
100. Dovydas Amirgulašvili    Vilnius
101. Dovydas Čivinskas    Lazdijai
102. Dovydas Jovaiša    Šilutė
103. Dovydas Oniūnas    Panevėžio raj.
104. Edita Šiaučiūnaitė    Joniškis
105. Edvinas Ralys    Kelmės raj.
106. Egidija Zubrickaitė    Kauno raj.
107. Eglė Budrytė    Anykščių raj.
108. Eglė Laurinavičiutė    Kaunas
109. Eidmantas Balaišis    Rokiškio raj.
110. Eimantas Kucys    Panevėžys
111. Elija Gorodok    Jonavos raj.
112. Elijus Aklys    Kretinga
113. Emilė Petraškaitė    Kaunas
114. Emilija Butiškytė    Utena
115. Emilija Jurkutė    Raseiniai
116. Emilija Petrulionytė    Utena
117. Emilija Untulytė    Šilutė
118. Emilis Antanavičius    Raseiniai
119. Emilis Anuškevičius    Klaipėdos raj.
120. Emilita Zeknytė    Šiauliai
121. Erika Damoševičiūtė    Panevėžys
122. Erika Staražinskytė    Kelmė
123. Ernesta Pestenytė    Akmenė
124. Eva Ivanauskaitė    Kaunas
125. Eva Varatinskaitė    Vilnius
126. Evanas Vaitkevičius    Radviliškis
127. Evelina Kaniavaitė    Plateliai
128. Evelina Spruogytė    Druskininkai
129. Fausta Tursaitė    Staškūniškis
130. Gabija Burškytė    Palanga
131. Gabija Jasevičiūtė    Vilkaviškio raj.
132. Gabija Kuzmickytė    Jonavos raj.
133. Gabrielė Debesiūnaitė    Vilkaviškio raj.
134. Gabrielė Ivanova    Rokiškis
135. Gabrielė Martikonytė    Joniškio raj.
136. Gabrielė Pielikytė    Šilutės raj.
137. Gajus Vitkus    Vilnius
138. Gediminas Gylys    Vilnius
139. Gintarė Giedrytė    Kėdainių raj.
140. Gintarė Valentonytė    Panevėžys
141. Gintė Jankauskaitė    Vilkaviškio raj.
142. Goda Brazauskaitė    Alytus
143. Goda Morkūnaitė    Ukmergė
144. Greta Jurevičiūtė    Klaipėda
145. Greta Petrauskaitė    Panevėžys
146. Gustė Kulbeckaitė    Panevėžys
147. Gustė Murauskaitė    Šilalė
148. Gvidas Viliusas    Vilkaviškis
149. Ieva Bajoriūnaitė    Biržai
150. Ieva Kimbirauskaitė    Jieznas
151. Ieva Vaitkevičiūtė    Liepiai
152. Ignas Palekas    Vilnius
153. Indre Kristopaitytė    Panevėžio raj.
154. Inga Binicevičiūtė    Kaunas
155. Izabelė Diubaitė    Klaipėda
156. Jogailė Večerinskaitė    Kaunas
157. Jokūbas Taurinis    Klaipėda
158. Jolita Mickevičiūtė    Kaunas
159. Jonė Bagdanskytė    Kuršėnai
160. Judita Briedytė    Kauno raj.
161. Juozas Augulis    Vilnius
162. Justas Kazlauskas    Kauno raj.
163. Justina Jurevičiūtė    Raseiniai
164. Justina Saldukaitė    Tauragė
165. Kajus Rubys    Klaipėda
166. Kamilė Grikienytė    Vilnius
167. Kamilė Prielaidaitė    Šiauliai
168. Kamile Vasijevaitė    Kaunas
169. Kamilė Žaliauskaitė    Rokiškio raj.
170. Karina Karvelyė    Kelmė
171. Karolina Ripinskytė    Tauragė
172. Kasparas Laukys    Panevėžys
173. Klaudija Vaicekauskaite    Marijampolė
174. Klaudijus Kniuksta    Jonava
175. Kornelija Dzikevičiūtė    Elektrėnų sav.
176. Kornelija Šimkonytė    Kauno raj.
177. Kostas Stankevičius    Panevėžio raj.
178. Kristijonas Marcinkevičius    Panevėžys
179. Kristupas Buškovas    Kaunas
180. Kristupas Skirbutas    Marijampolė
181. Laurynas Čiginskas    Prienu raj.
182. Laurynas Šarapnickis    Mažeikiai
183. Linas Padervinskas    Klaipėda
184. Liveta Kadaskevičiūtė    Vilkaviškio raj.
185. Liveta Simanavičiūtė    Anykščių raj.
186. Luka Nagelytė    Kaunas
187. Lukas Lidžius    Klaipėda
188. Lukas Macikas    Klaipedos raj.
189. Lukas Valužis    Kretinga
190. Lukrecija Timofejevaitė    Ukmergė
191. Mantas Binkis    Vilnius
192. Mantas Grigalavičius    Vilnius
193. Mantvydas Sakalauskas    Mažeikiai
194. Margiris Lukoševičius    Vilniaus raj.
195. Martyna Kaušiūtė    Kelmės raj.
196. Martyna Merkevičiūtė    Kaunas
197. Martyna Vybornaitė    Kaunas
198. Meda Lapūnaitė    Vilnius
199. Meda Tumėnaitė    Kėdainiai
200. Meda Zaromskytė    Rokiškio raj.
201. Meirita Pauzaitė    Kaunas
202. Miglė Šabūnaitė    Jonava
203. Milda Mikaliukštytė    Vilnius
204. Milita  Minevičiūtė    Alytus
205. Mintara Juzaitytė    Šilalė
206. Modestas Dumčius    Mažeikiai
207. Monika Aguonytė    Kauno raj.
208. Monika Eglinskas    Vilnius
209. Monika Kavaliauskaitė    Klaipėda
210. Monika Sabaliauskaitė    Šiaulių raj.
211. Natalija Girdenytė    Mažeikiai
212. Neda Straigytė    Druskininkai
213. Nedas Daniulevičius    Kauno raj.
214. Nida Vitkevičiūtė    Kaunas
215. Nojus Ališauskas    Kauno raj.
216. Nojus Jurgaitis    Tauragės raj.
217. Nojus Sinkevičius    Kretinga
218. Nojus Ūksas    Šilalė
219. Orestas Niparas    Kaunas
220. Orinta Zdanauskaitė    Kėdainių raj.
221. Orinta Želalytė    Molėtai
222. Otilija Toločkaitė    Senoji Varėna
223. Ovidijus Piaulokas    Klaipėdos raj.
224. Patricija Aladavičiūtė    Elektrėnai
225. Patricija Motejūnaitė    Šiauliai
226. Paulina Grudikytė    Šiaulių r.
227. Paulina Martyščiukaitė    Kauno raj.
228. Paulius Rimidis    Kelmės raj.
229. Povilas Neliupšis    Kėdainiai
230. Radvilė Šilinskytė    Telšiai
231. Rapolas Kalinauskas    Vilnius
232. Remigijus Krukonis    Druskininkai
233. Roberta Sakalauskaitė    Jurbarko raj.
234. Robertas Klokovas    Vilnius
235. Robertas Macius    Klaipėdos raj.
236. Rokas Repečka    Kaunas
237. Rugilė Jurgilaitė    Kelmės raj.
238. Rugilė Jusiūtė    Vilnius
239. Rugilė Mineikaitė    Kretinga
240. Rusnė Skilandytė    Marijampolė
241. Rūta Baltakytė    Kaunas
242. Salomėja Valiutė    Telšiai
243. Salvijus Mongirdas    Mazeikiai
244. Samanta Samanaitė    Panevėžys
245. Samanta Sprangauskaitė    Kaunas
246. Samanta Valtaitė    Mažeikiai
247. Samanta Vigelytė    Šiauliai
248. Saulė  Jankeliunaitė    Kelmė
249. Saulė Petkevičiūtė    Kėdainiai
250. Saulė Šimonytė    Grigiškės
251. Simas Sukackas    Vilnius
252. Simona Buividavičiutė    Ignalina
253. Simona Sabaliauskaitė    Rokiškis
254. Skaistė Daniūnaitė    Taujėnai
255. Skaistė Kirstukaitė    Anykščiai
256. Smiltė Buožiūtė    Jonava
257. Smiltė Ruzgaitė    Kaunas
258. Sonia Amin    Šiauliai
259. Sophie Schedler    Ignalina
260. Tadas Mažylis    Kaunas
261. Tautvydas Liutvinskas    Alytus
262. Titas Abalikšta    Kauno raj.
263. Titas Bilevičius    Jurbarkas
264. Titas Naujokaitis    Kaunas
265. Titas Rimkevičius    Panevėžio raj.
266. Toma Kripaitytė    Panevėžys
267. Ugnė  Malinauskaitė    Ukmergė
268. Ugnė Bagdonaitė    Vilnius
269. Ugnė Beržinytė    Tauragė
270. Ugnė Indrulionytė    Kaunas
271. Ugnė Jankūnaitė    Joniškis
272. Ugnė Mikulėnaitė    Panevėžys
273. Ugnė Sakaitė    Telšiai
274. ugnius gapsys    Šiauliai
275. Ula Jonaitytė    Birštonas
276. Ula Savukaitė    Lazdijų raj.
277. Upė Rudokaitė    Vilniaus raj.
278. Urtė Gaižutytė    Klaipėda
279. Urtė Kairytė    Vilnius
280. Urtė Razbadauskaitė    Vilnius
281. Vainotas Samulionis    Biržų raj.
282. Vakarė Urtė Skardžiutė    Utena
283. Valdonė Karbauskaitė    Klaipėda
284. Vanesa Žukaitytė    Šakių raj.
285. Vesta - Monika Zubrickaitė    Šilalės raj.
286. Vesta Gustaitė    Kėdainiai
287. Vestina Petrikaitytė    Pagėgių sav.
288. Viktorija Kazlauskaitė    Kretingos raj.
289. Viktorija Rickevičiūtė    Kaunas
290. Vilija Kazlauskaitė    Utena
291. Viltė Alubickytė    Šiauliai
292. Viltė Juociunaitė    Prienai
293. Viltė Razmanavičiūtė    Zarasų raj.
294. Vykintas Petryla    Kaišiadorių raj.
295. Vytautas Banelis    Panevėžys
296. Vytautė Jankauskaitė    Kaunas
297. Vytenis Valutkevičius    Kauno raj.
298. Žavinta Katkevičiūtė    Pasvalys
299. Živilė Užkurytė    Ukmergė
300. Žygimantas Vainauskas    Molėtų raj.

Sveikiname!

 
Žaidimo "Nature" laimėtojai.
Aušra Žukauskienė, 50 m., Pagiriai, Vilniaus rajonas
Valentina Bikauskienė, 33 m., Kaunas


Sveikiname!


 
Žaidimo "Atrask Kalėdas su Paulig" nugalėtojai
Vygantas Kišonas, Klaipėda
Daiva Prišmontienė, Plungė
Joana Jucienė, Alytus
Ugnė Meškauskaitė, Šlapių km., Suginčių sen., Molėtų raj.
Zbignevas Krapikas, Kaunas
Edmundas Bikauskas, Kaunas
Asta Greičiūnienė, Vilnius
Tomas Maskvytis, Kretinga
Laura Pakalkaitė, Vilnius
Natalija Lukšienė, Lentvaris
Ona Šližienė, Klaipėda
Audronė Jaudzemienė, Biržai 41156
Milda Dičmontaitė, Tauragė
Aistė Šiupinytė, Rokiškis
Sylva Šidlauskienė, Radviliškis
Liucija Stupurienė, Tauragės raj.
Judita Zubenaitė, Mažeikiai
Inga Mažeikytė, Gargždai
Julija Valentinovičienė, Vilnius
Vilija Paškauskienė, Raseiniai
Eleonora Mialdun, Mickūnų sen., Vilniaus raj.
Iveta Petraševičiūtė, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.
Žana Šyčiuvienė, Vilnius
Rasa Kavaliauskienė, Rokiškis
Audronė Jučinskienė, Rubikų km., Mažeikių raj.
Vida Stambrauskienė, Kaunas
Jurgita Bizaitė, Šiauliai
Elvina Sujetaitė, Alytus
Daiva Klusienė, Naujoji Akmenė
Ramūnas Stankevičius, Elektrėnai
Justina Špokaitė, Kaunas
Laura Šimkutė, Vilnius 08413
Aušra Ramonaitė-Ragelienė, Klaipėda
Arvydas Lubys, Palanga
Ksaverija Skujienė, Raubonys, Pasvalio raj.
Tomas Ajutis, Vaidotai, Vilniaus raj.


Simona Straupaitė, Klaipėda
Gintautas Matakas, Kaunas
Iveta Žukauskaitė, Marijampolė


Dovilė Dusevičienė, Alytus
Ieva Vitkauskaitė, Kalvarija
Liudmila Sobolienė, Ukmergė


Kristina Dargytė, Gargždai
Gabriela Ratabylska, Švenčionys
Vytautė Sabaliauskienė, Kaunas


Dominyka Kleišmantaitė, Raseiniai
Gražina Kaunietienė, Panevėžys
Vaida Paukštienė, Vilnius


Rūta Pulkaunikaitė, Ukmergė
Neringa Macaitienė, Kaunas
Agnė Sedauskaitė, Mažeikių raj.


Danguolė Latvėnienė, Panevėžys
Dovilė Rutkauskaitė, Vilnius
Rolandas Galvanauskas, Kėdainiai


Gražina Petrusienė, Telšiai
Feliksas Doba, Kaunas
Andrius Grilauskas, Panevėžys


Renata Bartasevičiūtė, Vilkija, Kauno raj.
Roberta Daunoraitė, Pilies pirmas kaimas, Jurbarko raj.
Kęstutis Bakonis, Panevėžys


Daiva Grusauskienė, Kėdainiai
Janina Petronienė, Kaunas
Rita Krilavičienė, Vilnius


Sveikiname!


 
"Bosch" žaidimo nugalėtoja
"Bosch" žaidimo nugalėtoja tapo:

Vaida Macienė, 30 m., iš Vilniaus

Sveikiname!


 
Löfbergs žaidimo nugalėtojai
Löfbergs žaidimo nugalėtojais tapo:

Milda Petrėnienė, 32 m., iš Vilniaus
Jurgita Jančauskienė, 30 m., Pabradė

Sveikiname!


 
TEO žaidimo nugalėtojas
TEO žaidimo nugalėtojas yra:

Linas Urbonavičius, 31 m., Vilnius


Sveikiname!