Naujienos

Sekmadieniais 9:00

„Jonavos tinklininkės ir toliau traiško varžoves Baltijos lygoje“ – tokia žinutė žiniasklaidoje privertė nusišypsoti TV3 laidos „Sportuok su mumus“ vedėją Vladą Musvydaitę. Ji prisiminė laidos filmavimą Jonavoje, kai „Achemos-KKSC“ moterų salės tinklinio komanda dar tik ruošėsi kovoms Baltijos lygoje.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.00 val. per TV3 – ypatinga „Lietuvos talentų“ laida: paaiškės, kurie 50 dalyvių, teisėjų sprendimu, bus verti darkart užkopti į sceną ir įrodyti, kad jų talentas – vertas geriausio šalyje vardo.

0
komentarai

Power Hit Radio

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė paragavo fotomodelio duonos. Ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja įsijautė į crazy princesės vaidmenį.

0
komentarai

Lapkričio 29 d.

Jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama dvyliktoji „Išsipildymo akcija“ kvies į įspūdingą finalinį akcijos koncertą.

Šventiniame renginyje būrys žvaigždžių ragins geros valios žmonės susivienyti kilniam tikslui – padėti sergantiems ir likimo nuskriaustiems vaikams. Išskirtiniai pasirodymai, specialūs efektai, staigmenos ir tiesioginė transliacija iš įvairių Lietuvos miestų aikščių, kur bus įžiebiamos kalėdinės eglutės, – tai įspūdingas šou, nušviesiantis visų TV3 ir TV3 Play žiūrovų namus.

0
komentarai

Penktadienį 21:15

Su įspūdinga premjera Helovino naktį pradėjęs brangiausias šalies istorijoje siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ sugrįžta! Įspūdingo, didžiausias žmogaus baimes paliečiančio šou antroji dalis – jau rytoj, penktadienį, 21.15 val. per TV3.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ liesis džiaugsmo ir liūdesio ašaros. Laidos studijos svečiai kalbės itin jautria tema: „Bėdos ištiktiems žmonėms turi padėti valstybė, o ar mes visi galim padėti tiems, kam likimas siunčia ypač sunkius išbandymus?“

0
komentarai

Lapkričio 29 d.

Jau dvyliktus metus gyvuojanti socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ šį šeštadienį 19.00 val. pakvies į gerumo kupiną paramos koncertą. Renginys suvienys geros valios žmones kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams.

0
komentarai

Vos vakar šalies žiniasklaidą apskriejo žinia apie netikėtą debiutą: artėjant gražiausioms žiemos šventėms grupė „Antis“ suvienijo jėgas su Leonu Somovu ir Jazzu, naujam gyvenimui prikeldami legendinę dainą „Nauji metai“.

0
komentarai

Socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ šiemet kviečia padėti ne tik Lietuvoje gyvenantiems vaikams, o ir kenčiantiems dėl neramumų Ukrainoje.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ bus narpliojama didžioji paslaptis – kokiu tikslu dainininkė Irena Starošaitė apsilankė žymaus plastikos chirurgo Kęstučio Vitkaus klinikoje.

0
komentarai

Pages