Naujienos

Spalio 31 d. 21:15

60 hektarų miško teritorija su pelkėmis, bauginančiais pastatais ir miško užuovėjomis, 200 filmavimo kamerų, 30 kilometrų  įvairiausių kabelių ir laidų, 100 žmonių komanda, kurioje – televizijos rinkos profesionalai iš 9 šalių, naujausia filmavimo technika, kurios dalis atkeliavo iš Jungtinės Karalystės, – tokia įspūdinga siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ kūrimo statistika.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kiekvieną pirmadienį 19.30 val. kunkuliuoja niekur nematytomis ir negirdėtomis naujienomis. Pirmadienio didžioji naujiena – populiarios dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu ir legendinio rokerio, grupės „Antis“ lyderio Algirdo Kaušpėdo netikėtos varžybos.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:00

Filmuodamasis TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ dainininkas Egidijus Dragūnas atskleidė keletą įdomių savo gyvenimo detalių. Laidos vedėjai Vladai Musvydaitei jis prisipažino, kad kiekvieną rytą padaro po šimtą atsilenkimų.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Sekmadienio vakarais per TV3 rodomi „Lietuvos talentai“ nesiliauja stebinti. Rodos, į „talento“ sąvoką telpa šimteriopai daugiau, nei šokis ar dainavimas, o tarpusavyje besivaržančiam jaunimui darosi vis sunkiau vieniems kitus pranokti – juolab, kad tarp gabių lietuvių neretai įsilieja ir latviai.

0
komentarai

Premjera!

Didžiulio dėmesio sulaukusi naujiena apie jau kitą trečiadienį 21.00 val. per TV3 pradedamą rodyti dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ neaplenkė ir socialinių tinklų.

0
komentarai

Penktadienį 21:15

Jau rytoj, penktadienį – Helovino naktis. Žiūrimiausia TV3 televizija savo žiūrovams ruošia kvapą gniaužiančią premjerą – brangiausią iš visų iki šiol mūsų šalyje rodytų televizinių projektų – siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“.

0
komentarai

TV3 hitas – serialas „Moterys meluoja geriau“ – liudija lietuviškų serialų bumo pradžią. 2008 metais „Videometros“ pradėtas kurti serialas net septynis sezonus tvirtai laikėsi TV3 televizijos reitingų viršūnėse, ir žiūrovai nekantraudami spėlioja, kada sulauks tęsinio.

0
komentarai

Socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ kasmet tampa didžia švente daugybei mažųjų ligoniukų.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovai išvys diskusijų laidą „Ginčas be taisyklių“, kurioje iki šiol pas būrėjas ir astrologus nesilankiusi laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė ryšis išklausyti prognozes apie jos ateitį tiesiai iš būrėjos Vaivos Budraitytės lūpų.

0
komentarai

Tarptautiniam žiniasklaidos koncernui „Modern Times group“ (MTG) priklausanti UAB „TELE-3“ ir didžiausia nacionalinė žiniasklaidos kompanija „Lietuvos rytas“ jungia jėgas.

0
komentarai

Pages