Naujienos

Sekmadieniais 10:00

Visuomenės veikėja Kristina Brazauskienė pratusi prie dėmesio. Tiesa, moteris pripažįsta, – dėmesys ne visuomet malonus. „Tik stipri moteris gali ištverti tiek, kiek aš ištvėriau“, – kviesdama užsukti į savo namus, šio sekmadienio TV3 laidoje 10.00 val. „Virtuvės istorijos“ šyptels žinoma moteris. 

0
komentarai

Šeštadieniais 11:00

Jau rytoj, šeštadienį, 11.00 val. TV3 televizijos žiūrovai galės apsilankyti populiaraus kelionių specialisto, užsienio šalis išmaišiusio Rimvydo Širvinsko-Makaliaus namuose. 

0
komentarai

Šeštadieniais 10:00

Bene daugiausia tatuiruočių turintis Lietuvos krepšininkas Arvydas Šikšnius prisipažįsta negalintis atsispirti avantiūroms. Neseniai Lietuvos herbo – Vyčio tatuiruote krūtinę pasipuošęs sportininkas, dalyvaudamas TV3 televizijos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“, pirmąkart išbandė trumpalaikes tatuiruotes. 

0
komentarai

Šeštadieniais 17:20

Jau rytoj, šeštadienį, 17.20 val. TV3 žiūrovų dėmesį prikaustys grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“. Projekto dalyvių pokyčiais pasirūpins garsiausi Lietuvoje dermatologijos, odontologijos, plastinės chirurgijos specialistai. 

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3 laukia dar viena įspūdinga didžiojo projekto „Šuolis“ transliacija.

0
komentarai

Sekmadieniais 17:55

Ne vienas Naujųjų išvakarėse sau prižada, kad nuo sausio imsis rūpintis savo išvaizda, laikysis dietos ir pradės sportuoti. Tačiau statistika rodo, kad sporto daugelis griebiasi tik artėjant vasaros atostogoms, kai tampa aktualu, kaip atrodysi paplūdimy. 

0
komentarai

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojai jau kurį laiką eteryje girdi naują entuziastingą vyrišką balsą. Jo savininkas, 19-metis Vaidas Leliuga, naujoje radijo studijoje vos spėjo apšilti kojas, o „Power Hit Radio“ klausytojai vaikinui jau spėjo iškloti net intymiausias paslaptis.

0
komentarai

Kovo 11-ąją per TV3!

Patriotiškumą ir lietuvybę puoselėjanti televizija TV3 jau trečiadienį, kovo 11-ąją, 19.30 val. tiesioginiame eteryje pakvies į tradicija tapusius paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusiųjų apdovanojimus „Lietuvos garbė“. 

0
komentarai

Sekmadieniais 17:55

Sekmadienį 17.55 val. TV3 ambicingame stiliaus šou „Aš – stilistas!“ pasirodys lengvojo kultūrizmo čempionė, išpuoselėto kūno savininkė Renata Kovtun. Jos atvykimas į filmavimo aikštelę tapo didele intriga šou dalyviams. 

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. garsios poros mėgins atsakyti į klausimą: „Kas yra šeimos galva“? 

0
komentarai

Pages