Naujienos

Sekmadieniais 9:00

Prieš repeticiją teatre – į koshiki karatė treniruotę. Tokio neįprasto kvietimo sulaukė aktorius Vytautas Kupšys, TV3 seriale „Pasmerkti“ vaidinantis mafijos bosą Makarą. Aktorius prisipažino, kad su kovos menais nėra turėjęs nieko bendro, o seriale dažniausiai mojuoja ne rankomis, o ginklais, tačiau iššūkį priėmė.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį, lapkričio 23 d., 19.30 val. TV3 eteryje – dešimtoji atrankų laida. Joje pasirodys nemažas dainuojančiųjų ir dar didesnis šokančiųjų būrys: tai bus paskutiniai pretendentai į pusfinalius bei kovą dėl „Lietuvos talento“ vardo.

0
komentarai

Šeštadieniais 10:30

„Atostogos – vienas geriausių ir maloniausių dalykų gyvenime! Neslėpsiu, vos tik vienos atostogos baigiasi, kone iš karto imu svajoti apie kitas, juk kai atostogaujame, ne tik ilsimės, bet ir patiriame, ragaujame, o svarbiausia – atrandame daugybę naujų skonių“, – jau rytoj, šeštadienį, 10.30 val. TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ pasakos laidos autorė ir vedėja Beata Nicholson.

0
komentarai

Jau nuo gruodžio 6 d.

Jau nuo gruodžio 6 dienos TV3 žiūrovai nekantriai lauks šeštadienio vakarų, nes 19.00 val. ant atsinaujinusio „Šok su manimi“ penktojo sezono parketo suksis įspūdingos ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poros.

0
komentarai

Televizijos diena

Šiandien, lapkričio 21-ąją, švenčiant Pasaulinę televizijos dieną, TV3 televizija pristato ypatingą įvykį – pirmą kartą šalies televizijų istorijoje bus siekiama televizijos žiūrėjimo rekordo.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ įvairaus amžiaus ir pažiūrų svečiai diskutuos, ar didelis amžiaus skirtumas porai – normalu.

0
komentarai

Jau rytoj, penktadienį, 17.00 val. TV3 eteryje – ypatinga premjera – dokumentinis filmas „Apkabink mane sapne“, skirtas pernai Rygoje prekybos centre „Maxima“ įvykusiai tragedijai atminti.

0
komentarai

Finalinis koncertas

Jau dvyliktus metus gyvuojanti socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ jau kitą šeštadienį, lapkričio 29 dieną, 19.00 val. visus kvies į gerumo kupiną finalinį koncertą.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 20:30

Atšalus orams ne vienas lietuvis ima svajoti apie atostogas šiltuose kraštuose. Tarp tokių – ir populiariausio TV3 serialo „Pasmerkti 3“ herojė Santa (akt. Emilija Latėnaitė). Ji perka du lėktuvo bilietus ir padaro staigmeną savo aistros objektui Kuperiui.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Iki šiol buvę atviri ir jaukūs Irenos ir Žilvino Žvagulių apartamentai pamažėl virsta tikrais „paslapčių namais“. TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ herojai šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. ims pusbalsiu kalbėtis apie šalyje žinomą plastikos chirurgą ir apie apsilankymą jo klinikoje.

0
komentarai

Pages