Naujienos

Sekmadieniais 9:00

Prisitraukti prie skersinio viena ranka – toks yra aktoriaus, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ vieno iš vedėjų Mariaus Repšio tikslas.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Į TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ sceną veržiasi ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. Ar nenutiks taip, kad kaimynai latviai sukels realią grėsmę lietuvaičiams ir kad pagrindinis 15 tūkst. eurų prizas iškeliaus iš mūsų šalies?

0
komentarai

Socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko paramos projektas „Išsipildymo akcija“ šiemet skaičiuoja jau 12-us metus. Akcija jau padėjo dešimtims tūkstančių sergančių ir likimo nuskriaustų vaikų.

0
komentarai

Jau greitai!

Jau greitai žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – žiūrovų itin laukiamas atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Televizija atskleidžia vis daugiau detalių ir projekto dalyvių vardų.

0
komentarai

Nauju laiku

Vienas tikslus adatos duris, ir žinomos moters veidas nušvito nuo palengvėjimo. Stebuklas? Ne, tai tiesiog tiksliai gydytojo Alvydo Unikausko panaudotas gydymo metodas.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Tikriausiai dar niekas nėra matęs, kaip visiems puikiai žinomas, galantiškas ir santūrus TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija filmavimo aikštelėje demonstruoja kovos menų judesius.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau rytoj, ketvirtadienį, žiūrimiausiu laiku 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ laukia itin aštri diskusija. Tema – skaudi daugeliui lietuvių – skurdas.

0
komentarai

Jau spalio 31 d.

Belaukiant įvairiausiomis istorijomis apipintos Helovino nakties, kuri – jau kitą penktadienį, spalio 31 dieną, − žiūrimiausia TV3 televizija savo žiūrovams ruošia kvapą gniaužiančią premjerą – brangiausią iš visų iki šiol mūsų šalyje rodytų televizinių projektų – siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“. Ateities televizijos projektu ir realiu siaubo filmu vadinamos tikrų emocijų kupinos premjeros kūrėjai pakvietė žinomų žmonių atskleisti, kokios jų didžiausios baimės.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Dvynės iš Šakių – Agnė ir Ligita Palubinskaitės – sekmadienio vakarą per žiūrimiausią televiziją TV3 transliuotame projekte „Lietuvos talentai“ parodė neįtikėtinų gimnastikos triukų.

0
komentarai

Antradieniais 21:00

Žinoma verslininkė, ypatinga elegancija išsiskirianti Izolda Gudelis sukvietė draugus ir klientus į naujų vyriškų kvepalų pristatymą. Kvapo pavadinimas, išvertus iš prancūzų kalbos, – intriguojantis: „Idealus vyras“.

0
komentarai

Pages