Naujienos

Naujajame TV3 sezone aktorių Džiugą Siaurusaitį žiūrovai išvydo ne įprastu romantiško mechaniko Kostios iš „Moterys meluoja geriau“ amplua, o lakstančio klinikos koridoriais, išsiblaškiusio rezidento Kupsto kailyje. Aktorius tapo pirmojo lietuviško komiško medicinos serialo „Rezidentai“ herojumi.

0
komentarai

Premjera! Antradieniais 21:00

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje šįvakar 21.00 val. – premjera. Nuo šiol antradienio vakarais įžymybių naujienų laida „VIP“ pasakos įdomiausias istorijas iš pramogų pasaulio, žinomų ar tiesiog laimingų žmonių gyvenimo. Improvizuotoje kiekvieną kartą vis kitoje studijoje laidos vedėjai akis į akį susitiks su tais, kurie nori ir gali pasidalinti savo išskirtine istorija.

0
komentarai

Pirm.-ketv. 20:30

Išskirtinės išvaizdos aktorius ir modelis Žilvinas Tratas išeina iš Vilniaus geležinkelio stoties. Jo tiesiog neįmanoma nepastebėti – praeiviai net stabteli, palydi žvilgsniais. Staiga sustoja automobilis, prie vairo – aktorė Jolanta Dapkūnaitė.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau ketvirtadienį 19.30 val. karščiausia diskusijų laida „Ginčas be taisyklių“, su Kristupu Krivicku ir Rūta Ščiogolevaite-Damijonaitiene priešakyje, nagrinės itin skaudžią ir jautrią temą – smurtą prieš moteris.

0
komentarai

Jau netrukus...

Greitai žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto „Lietuvos talentai“ sugrįžimas į eterį. Po trejų metų pertraukos rengiamas ketvirtasis grandiozinio šou sezonas. Jau rytoj, gegužės 29-ąją, vyksiančiose „Lietuvos talentų“ atrankose žiūrovus intriguos pirmieji dalyviai ir jų pasirodymai.

0
komentarai

Jau rugsėjo 26 d.!

Paramos projektas „Pirk dramblį“, skirtas padėti Kauno zoologijos sodui, sulaukė dar vieno garsaus visuomenės veikėjo palaikymo. „Aš ir tu – mes vieno kraujo“ – legendinė herojaus Mauglio frazė šįkart žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovams eteryje skamba iš žymaus Lietuvos dirigento, muzikologo ir pedagogo Donato Katkaus lūpų.

0
komentarai

Sekmadieniais 10:30

„Dėl savo svajonės tenka padirbti ir penkiuose darbuose“, – taip apie savo naujo namo statybas TV3 laidos „Svajonių sodai“ žiūrovams jau šį sekmadienį 10.30 val. sakys grupės „Studija“ lyderis Steponas Januška.

0
komentarai

Sekmadieniais 10:00

Su naujuoju TV3 rudens sezonu „Gera kartu!“ pasirodžiusi premjera – kulinarijos ir pašnekesių laida „Virtuvės istorijos“ su vedėju Andriumi Žiurausku priešakyje, nustebino ne vieną žiūrovą. Aktorius, labiausiai išgarsėjęs stačioko vyro vaidmeniu, šį kartą šiltai priimamas į žinomų Lietuvos šeimų namus.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:00

Atsikratyti dešimties kilogramų – toks buvo dainininkės Liepos Mondeikaitės tikslas, kai prieš kurį laiką dalyvavo viename sveikatingumo projekte. Tuo metu mergina tris mėnesius laikėsi sveikos mitybos valgiaraščio ir intensyviai sportavo.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ nenustoja viręs eksperimentų ir vykdęs tyrimų. Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje pirmadieniais 19.30 val. rodoma laida šįsyk nusprendė išsiaiškinti, ar prabangus, ypač greitas automobilis ir banko sąskaitas puošiančios sumos su daug nulių tikrai patraukia merginų dėmesį.

0
komentarai

Pages