Naujienos

Jau greitai per TV3!

Žavinga televizijos eterio pora, projekto „Šok su manimi“ vedėjai – žiūrovams puikiai pažįstamas Mindaugas Stasiulis ir jo naujoji partnerė Indrė Kavaliauskaitė – su šokių gerbėjais paskutinį kartą sveikinsis šį šeštadienį „Šok su manimi“ superfinale. Džiugi žinia šios poros gerbėjams: puikių įvertinimų sulaukęs duetas jau nuo vasario 8 dienos stos prie didžiojo projekto „Šuolis“ vairo.

0
komentarai

Trečiadieniais 19:30

Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – laida „Žvaigždžių dešimtukas“. Žiūrovams bus ypač linksma, nes laidos kūrėjai ėmėsi smagios misijos –suskaičiuoti ir išrikiuoti nuo vieno iki dešimt pačius geriausius, populiariausius ir geidžiamiausius Lietuvos humoristus

0
komentarai

Pirm. - penkt. 16:30

Populiarios TV3 televizijos laidos „TV Pagalba“ sąskaitoje – daugybė gerų darbų. Jų sąrašą pildyti nuo šiol padės naujas gelbėtojų komandos narys – žiūrovams jau gerai pažįstamas eterio veidas Arnas Švilpauskas.

0
komentarai

Antradieniais 20:30

Renaldas Vaičiūnas, vienas žymiausių Lietuvos plastikos chirurgų, sako, kad žiemą grožio peilio meistrams pats darbymetis. „Šventiniam laikotarpiui grįžusiem emigrantam oftalmologai ir estetinės plastikos chirurgai turbūt patys paklausiausi gydytojai“, – šįvakar 20.30 val. TV3 laidos „VIP“ žiūrovams pasakos R. Vaičiūnas.

0
komentarai

Savaitgalį žiūrovai mėgaujasi geriausiais TV3 televizijos programos perlais. Preliminariais TNS LT duomenimis, vos prasidėjus penktadienio vakarui prie TV ekranų žiūrėti linksmojo TV3 filmo „Ledynmetis 3“ susirinko net 23,2 proc. visų žiūrovų ir net 36 proc. ekonomiškai aktyvių.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Populiariajame projekte „Lietuvos talentai“ sužibėjęs iliuzionistas Antonas Lavrentjevas sulaukė netikėto pasiūlymo: TV3 komiško medicinos serialo „Rezidentai“ komanda vaikiną pakvietė atlikti specialų vaidmenį.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ studijoje svečiuosis laikui nepavaldi dama, dainininko Radžio geriausia drauge vadinama Raisa Šarkienė. Moteris ne tik išduos savo puikios išvaizdos receptą, bet ir „VIRAL‘o“ herojės „Pasiutusios bobutės“ įsprausta į kampą pripažins, kad geba atspėti ateitį.

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Visada budrus TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. ir vėl žiūrovus prikaustys prie ekranų. Specialus reportažas atskleis neįtikėtiną istoriją apie tai, kaip 22-jų metų alytiškis studentas žurnalistei mėgino parduoti... savo nekaltybę. 

0
komentarai

Šeštadieniais 10:00

Primena dviratį ant sniego, bet neturi ratų, sėdynės, pedalų, o svarbiausia – be stabdžių. Kas tai? Atsakymą pateikia dainininkas ir muzikos prodiuseris L. Pačkauskas, šią žiemą besimėgaujantis savo naujuoju „žaisliuku“ – snowscoot.

0
komentarai

TV3 aktualijų infošou „VIRAL'as“ tęsia talentingiausios, gražiausios ir iškalbingiausios vedėjos paieškas. Laidos eterio žvaigžde nori tapti ne viena pramogų pasaulio diva, todėl šįsyk į kovą leidosi dar viena grupės „Kitokios“ narė – Indrė Burlinskaitė.

0
komentarai

Pages