Naujienos

Sekmadieniais 19:30

TV3 televizija visus savo žiūrovus su gražiausiomis žiemos šventėmis šiemet sveikina ne tik kviesdama stebėti geriausią programą, bet ir uždainuoti kartu su ryškiausiomis šalies žvaigždėmis.

0
komentarai

Sekmadieniais 10:30

TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva ir jos vyras Viktoras sako, kad patys būdami iš kaimo nori ir vaiką auginti panašioje aplinkoje. Todėl gimus dukrai iš buto jie išsikėlė gyventi į namą sodų bendrijoje, kur yra vietos daržui, vejai, krepšinio aikštelei, didelis senas sodas ir net pirtis.

0
komentarai

Sekmadieniais 9:30

Liko vos dvi savaitės iki lenktynininko Benedikto Vanago kelionės į Pietų Ameriką. Ten jis su šturmanu Andrejumi Rudnickiu jau trečiąjį kartą dalyvaus Dakaro ralyje. Per trylika dienų su naujuoju „Toyota Hilux“ automobiliu jie turės įveikti beveik devynis tūkstančius kilometrų.

0
komentarai

Šeštadieniais 10:30

Jau rytoj, šeštadienį, 10.30 val. kalėdinėje TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ žiūrovai išvys iš Klaipėdos atkeliavusį fantastiško grožio imbierinį miestą su bokštais, bažnyčiomis, nameliais ir besmegeniais, o laidos vedėja ir autorė Beata Nicholson dalinsis pasiūlymais kalėdiniam stalui – kiaulienos kepsnio, aguonų pyrago ir imbierinės eglutės receptais.

0
komentarai

Šį sekmadienį – jau trečiasis „Lietuvos talentų“ finalas. TV3 žiūrovai 19.30 val. tiesioginiame eteryje taps vieno už kitą įvairesnių pasirodymų liudytojais: ant scenos šoks merginų grupės, skambės kanklės, gitaros ir balsai, ant skersinių triukus demonstruos gimnastai latviai, futbolo kamuolį gainios šios srities asas, o kelią į svetimas mintis skinsis mentalistas.

0
komentarai

Šeštadieniais 19:00

Jau poryt 19.00 val. TV3 tiesioginiame eteryje – karščiausias žiemos projektas, didysis šeštadienio šou „Šok su manimi“, vėl kaitins aistras ant parketo.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ liesis tikros emocijos ir net ašaros. Tema – aktuali visiems, ypač moterims: kaip sustabdyti laiką ir išlaikyti jaunystę? Laidoje susirinkusios jaunos ir garbaus amžiaus viešnios dalinsis grožio, sveikatos ir geros nuotaikos receptais, oponuodamos vedėjui Kristupui Krivickui, teigiančiam, kad stabdyti laiką ir jaunintis yra beprasmiška.

0
komentarai

Šventinė programa

Gražiausias žiemos šventes TV3 televizija tradiciškai kviečia praleisti su ypatinga programa. Gruodžio 24-ąją Kūčių 12 valgių TV3 kviečia pradėti ruošti 19.00 val. kartu su garsiąja Žvagulių šeima, nes eteryje – speciali šventinė laida „Žvagulio Kūčios“, žiūrovus nukelsianti į gimtąjį Žilvino Žvagulio miestelį – Salantus.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Populiaraus TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. galės įsitikinti, kad „velnių priėdęs“ žemaitis Žilvinas Žvagulis savo žmonai Irenai Starošaitei moka ne tik galvos skausmą kelti.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Sekmadienį vykusiame antrajame iš penkių „Lietuvos talentų“ finalų buvo apstu įvairiausių ir tiesiog neįtikėtinų pasirodymų, o nugalėtojų laurai atiteko šokių kolektyvui „Gelmė“ bei vaikinų pučiamųjų orkestrui „Čili“.

0
komentarai

Pages