Naujienos

Ar meilei reikalinga santuoka?

Jau rytoj, ketvirtadienį, 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama visiems, o ypač moterims, aktualia tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“

0
komentarai

Muzikinis cechas

Mažam žmonių ratui žinomos alternatyvios muzikos grupės vis garsiau ima kalbėti apie tai, kaip sunku išsikovoti klausytojų dėmesį ir į koncertus privilioti pilnas žmonių sales. Metalo muziką grojančios grupės „Dead Man‘s Cross“ nariai įsitikinę, kad dažnam lietuviui labiau rūpi pasėdėti bare, nei nueiti į gyvos muzikos koncertą.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Jau šįvakar žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovai vėl išvys, kaip savo aktorinius sugebėjimus sekasi atskleisti gerai žinomiems Lietuvos pramogų pasaulio atstovams.

0
komentarai

Antradieniais 21:00

Atviras interviu su dizaineriu Juozu Statkevičiumi, Lietuvos elito atstovai antrajame Austrių gliaudymo čempionate, žinomos moterys makiažo tendencijų pristatyme, naujausio lietuviško filmo premjeros raudonojo kilimo įžymybės, paramos koncerto „Pirk dramblį“ užkulisiai ir Vaido Baumilos atradimai Amerikoje – visa tai TV3 žiūrovų laukia jau šįvakar 21.00 val. įžymybių naujienų laidoje „VIP“.

0
komentarai

Spalio mėnesį

Žiūrimiausia televizija TV3 ištisus metus savo žiūrovams dovanoja naujausius, kritikų ir kino mėgėjų labiausiai vertinamus, neišdildomas emocijas garantuojančius filmus. Šį spalį TV3 eteryje bus parodyti net 54 filmai. 14 iš jų – geriausio kino premjeros, kurios prie ekranų pritrauks ir romantiką dievinančius, ir be veiksmo filmų gyventi negalinčius, ir animaciją mylinčius žiūrovus.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Naujojo, jau ketvirtojo, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ dalyvio vilniečio Glebo Uljanovo neišgąsdino nei ryškūs prožektoriai, nei autoritetingi teisėjai, nei pilna salė žiūrovų. Mažasis talentas antrojoje laidoje ant scenos lipo tvirtu žingsniu, šypsojosi publikai, pažėrė komplimentų teisėjams, o jo atliekama 2012 metų „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen daina „Euphoria“ žiūrovus privertė pakilti nuo kėdžių.

0
komentarai

Trečiadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – speciali premjera: dviejų dalių dokumentinis filmas tiesiai iš karščiausių fronto taškų Ukrainoje. Tikroji realybė – karių išgyvenimai, likusių gyvų vaikų – našlaičių ašaros, politikų abejingumas ir žiauri karo kasdienybė – bus atskleista du trečiadienius iš eilės: šį, spalio 1 dieną, 19.30 val. ir tuo pačiu laiku spalio 8 dieną.

0
komentarai

Antradieniais 21:00

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje antradieniais žiūrimiausiu laiku 21.00 val. su žiūrovais sveikinasi naujojo projekto – žvaigždžių naujienų „VIP“ − vedėjų duetas: Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Vaidas Baumila.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 20:30

Vien aktoriumi Tomo Erbrėderio nepavadinsi. Jis – dar ir pedagogas, menotyrininkas, teatro režisūros magistras ir tiesiog labai veiklus žmogus. „Serialai mano gyvenime atsirado netyčia“, – tikina Tomas, prisimindamas pirmuosius nedrąsius savo žingsnius televizijos seriale.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. didžiajame TV3 šou „Lietuvos talentai“ bus priblokšti ir žiūrovai, ir, rodos, visko matę teisėjai. Scenoje pasirodysiantis mentalistas arba iliuzionistas, gebantis skaityti mintis, atims žadą.

0
komentarai

Pages