Naujienos

Interviu

Pasaulio krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė šeštadienį stojo į pirmąją kontrolinę dvikovą. Varžovai latviai per šias Šiauliuose vykusias draugiškas rungtynes įveikti be didesnio vargo – 93:74. 14 taškų prie pergalės prisidėjo Mindaugas Kuzminskas.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – karščiausias realybės šou „Meilė ar pinigai?“ Kurstomos aistros, skamba meilės prisipažinimai, aidi įsimylėjėlių juokas ir rieda ašaros tų merginų, kurios nesulaukia gražuolio Žilvino Trato dėmesio.

0
komentarai

Liepos 26-ąją 19.00 val.

Ištikima krepšiniui, patriotiškumą puoselėjanti ir žiūrovus vienijanti žiūrimiausia televizija TV3 garsiai skelbia krepšinio karštinę. Pasiryžę pergalėms garsiausi šalies krepšininkai specialiu vaizdo klipu kviečia stebėti draugiškas krepšinio kovas.

0
komentarai

Antradieniais 20:00

Šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ imsis skaičiuoti garsias Lietuvos merginas ir moteris, kurios neatsispyrė pagundai apsinuoginti prieš fotoobjektyvą. Laidos kūrėjai pripažįsta, kad šiais gražaus kūno kulto sureikšminimo laikais sunkiau surasti tokią gražuolę iš pramogų pasaulio, kuri nepozavo apsinuoginusi.

0
komentarai

Nuo liepos 31 d.

„Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakoja keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus, šį pavasarį ištisą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Karščiausio vasaros realybės šou „Meilė ar pinigai?“ premjerai žiūrovai nedvejodami atidavė visą savo meilę! Preliminariais TNS LT duomenimis, per žiūrimiausią televiziją TV3 pirmadienio vakarą pirmąją šio emocijų kupino šou laidą žiūrėjo net 21,3 proc. visų žiūrovų, kai tuo metu artimiausio konkurento programą rinkosi vos 8,8 proc.

0
komentarai

Antradieniais 20:00

Televizija lėmė, kad ne viena nūdienos žvaigždė puikuojasi žurnalų puslapiuose ir viršeliuose, pozuoja prabangiuose renginiuose, tampa įvairių naujų projektų vedliais. Vieni pirmuosius karjeros žingsnius žengė įvairiuose muzikiniuose ar šokių projektuose, kiti – po „apsigyvenimo“ realybės šou, kai juos stebėjo tūkstančiai smalsių akių.

0
komentarai

Premjera! Pirm.-ketv. 21:00

„Tiems, kurie mano, kad šiame šou viskas surežisuota, aš galiu patvirtinti, kad taip tikrai nėra. Visi pasimatymuose merginoms užduoti klausimai buvo tikri, mano paties sugalvoti, nuoširdūs.

0
komentarai

Pirmadieniais 20:00

Jau šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – dar viena naujų išgyvenimų atnešianti socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalis. Šeši vienas kito nepažįstantys žmonės buvo sutuokti remiantis tik ekspertų stebėjimais ir išvadomis.

0
komentarai

Nuo liepos 26 d.

Ištikima krepšiniui, patriotiškumo puoselėjimui ir žiūrovų vienijimui žiūrimiausia televizija TV3 savo eteryje tradiciškai skelbia krepšinio karštinę. Eteryje jau pasirodė specialūs klipai, kviečiantys palaikyti mūsų rinktinę Europos vyrų krepšinio čempionato kovose, kurios bus matomos tiesiogiai per TV3.

0
komentarai

Pages