Naujienos

Socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ kasmet tampa didžia švente daugybei mažųjų ligoniukų.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovai išvys diskusijų laidą „Ginčas be taisyklių“, kurioje iki šiol pas būrėjas ir astrologus nesilankiusi laidos vedėja Rūta Ščiogolevaitė ryšis išklausyti prognozes apie jos ateitį tiesiai iš būrėjos Vaivos Budraitytės lūpų.

0
komentarai

Tarptautiniam žiniasklaidos koncernui „Modern Times group“ (MTG) priklausanti UAB „TELE-3“ ir didžiausia nacionalinė žiniasklaidos kompanija „Lietuvos rytas“ jungia jėgas.

0
komentarai

Jau greitai!

To mūsų šalyje dar nebuvo: TV3 projekto „Šok su manimi“ šokėjų porų judesius atkartos... ekskavatoriai! Jau rytoj, ketvirtadienį, 10.30 val. Vilniuje laukia ypatingas reginys – buvusios „Skaiteks“ gamyklos užterštos teritorijos valymo darbų pradžios paskelbimas.

0
komentarai

Spalio 29 d., 20.30 val.

Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. tradiciškai žiūrovų laukia medicinos pokalbių laida „Kvieskite daktarą!“ Laidos vedėjai gydytojas Alvydas Unikauskas ir Justinas Jankevičius kalbės visoms moterims aktualia – aukštakulnių – tema.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Brolis ir sesuo − Mantas ir Dovilė Kaminskai, praktikuojantys aikido aikikai, ant „Lietuvos talentų“ scenos lipo lydimi keturių trenerių. Vaikai atrodė gan drovūs, tylūs ir susitelkę.

0
komentarai

Nuo lapkričio 5 d.

Realybės šou apie žinomų žmonių gyvenimą, tokie kaip „Osbornų šou“ ar „Kardašianų šeima“, nepaprastai populiarūs visame pasaulyje. Atėjo metas atverti ir Lietuvos žvaigždžių namų duris!

0
komentarai

Socialiai atsakingiausia įmonė TV3 ir SEB bankas skelbia didžiausio televizijos paramos projekto Lietuvoje „Išsipildymo akcija 2014“ pradžią. Nuo dabar iki lapkričio 29 dienos visi geros valios žmonės kviečiami aukoti ir savo gerumu prisidėti prie prasmingų darbų.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Šis šeštadienis, lapkričio 1 diena – Visų Šventųjų diena, todėl TV3 diskusijų laida ,,Ginčas be taisyklių“ jau rytoj, ketvirtadienį, 19.30 val. diskutuos apie tai, kas mūsų laukia iškeliavus Anapus.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Išskirtinis projektas, virtęs tikru egzaminu žinomiems Lietuvos žmonėms, – TV3 laida „Aš – kino žvaigždė“ jau šį, trečiadienio, vakarą 21.00 val. žiūrovus įtrauks į dar vieną nuotykį. Čia įvairiomis užsienio kalbomis kalbės, šoks ir aktorinį talentą demonstruos dainininkė, televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė.

0
komentarai

Pages