Naujienos

Antradieniais 20:00

Šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ imsis skaičiuoti garsias Lietuvos merginas ir moteris, kurios neatsispyrė pagundai apsinuoginti prieš fotoobjektyvą. Laidos kūrėjai pripažįsta, kad šiais gražaus kūno kulto sureikšminimo laikais sunkiau surasti tokią gražuolę iš pramogų pasaulio, kuri nepozavo apsinuoginusi.

0
komentarai

Nuo liepos 31 d.

„Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakoja keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus, šį pavasarį ištisą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Karščiausio vasaros realybės šou „Meilė ar pinigai?“ premjerai žiūrovai nedvejodami atidavė visą savo meilę! Preliminariais TNS LT duomenimis, per žiūrimiausią televiziją TV3 pirmadienio vakarą pirmąją šio emocijų kupino šou laidą žiūrėjo net 21,3 proc. visų žiūrovų, kai tuo metu artimiausio konkurento programą rinkosi vos 8,8 proc.

0
komentarai

Antradieniais 20:00

Televizija lėmė, kad ne viena nūdienos žvaigždė puikuojasi žurnalų puslapiuose ir viršeliuose, pozuoja prabangiuose renginiuose, tampa įvairių naujų projektų vedliais. Vieni pirmuosius karjeros žingsnius žengė įvairiuose muzikiniuose ar šokių projektuose, kiti – po „apsigyvenimo“ realybės šou, kai juos stebėjo tūkstančiai smalsių akių.

0
komentarai

Premjera! Pirm.-ketv. 21:00

„Tiems, kurie mano, kad šiame šou viskas surežisuota, aš galiu patvirtinti, kad taip tikrai nėra. Visi pasimatymuose merginoms užduoti klausimai buvo tikri, mano paties sugalvoti, nuoširdūs.

0
komentarai

Pirmadieniais 20:00

Jau šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – dar viena naujų išgyvenimų atnešianti socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalis. Šeši vienas kito nepažįstantys žmonės buvo sutuokti remiantis tik ekspertų stebėjimais ir išvadomis.

0
komentarai

Nuo liepos 26 d.

Ištikima krepšiniui, patriotiškumo puoselėjimui ir žiūrovų vienijimui žiūrimiausia televizija TV3 savo eteryje tradiciškai skelbia krepšinio karštinę. Eteryje jau pasirodė specialūs klipai, kviečiantys palaikyti mūsų rinktinę Europos vyrų krepšinio čempionato kovose, kurios bus matomos tiesiogiai per TV3.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau pirmadienį, liepos 14-ąją, karščiausia premjera – realybės šou „Meilė ar pinigai?“ Čia nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val. žiūrovai stebės patraukliausių herojų nuotykius, kovą dėl meilės ir pinigų karščiu alsuojančioje Gran Kanarijoje.

0
komentarai

Antradieniais 20:00

Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. vasariškas „Žvaigždžių dešimtukas“ išanalizuos garsiausias Lietuvos mamas su gražuolėmis dukromis ir žymias dukras su kukliomis, bet labai šauniomis mamomis. Pramogų verslo gražuolės nevengia viešumoje pasirodyti su savo mamomis, o kai kurios mamos savo išvaizda net lenkia atžalas.

0
komentarai

Premjera! Jau greitai...

Žiūrimiausia televizija TV3 tęsia kasmetinę tradiciją – jau ketvirtą vasarą iš eilės dalinasi charizmatiškųjų keliautojų – Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus – kelionių senu automobiliu dienoraščiais. TV3 eteryje jau šio mėnesio pabaigoje – kvapą gniaužianti premjera „Visos Australijos dulkės“.

0
komentarai

Pages