Fantastiškai žaidęs Stephenas Curry atvedė Oklando „Warriors“ komandą į pergalę ikisezoninėse rungtynėse. 41 tašką surinkęs snaiperis padėjo komandai rezultatu 119:97 (17:27, 38:24, 43:26, 21:20) sutriuškinti Portlando „Trail Blazers“ ekipą.

Tokį rezultatyvumą krepšininkas pademonstravo per 30 minučių. Jis pataikė 7 tritaškius iš 14 bandymų, atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, padarė 4 klaidas ir 2 sykius prasižengė.

Nors rungtynių pradžia aikštės šeimininkams nesusiklostė sėkmingai (17:29), tačiau antrajame kėlinyje pavyko pataisyti situaciją.

Pastarieji greitai tirpdė deficitą ir dar prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje (55:51).

Apsukų nemažinę „Warriors“ krepšininkai ir toliau bėgo į priekį, o priešnuodžių nesuradę svečiai jau turėjo 21 taško deficitą (96:75).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų išaugo iki rekordinio 29 taškų ir niekam nekilo abejonių, kas laimės šias rungtynes – 116:87.

Verta paminėti, kad Portlando ekipa vertėsi be savo lyderio Damiano Lillardo, kuriam buvo suteikta poilsio.

„Warriors“: Stephenas Curry 41 (6/9 dvit., 7/14 trit., 8/10 baud., 9 atk. kam.), Jordanas Poole‘as 16, Nemanja Bjelica 12, Draymonas Greenas 10 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Damionas Lee (7 atk. kam.) ir Mosesas Moody po 9.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 26 (7/11 dvit., 4/11 trit.), Normanas Powellas 18, Jusufas Nurkičius 11 (10 atk. kam.), Robertas Covingtonas 10, C.J. Elleby 9, Dennisas Smithas Jr. 7 (7 rez.perd.).