Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje 2 – 1 įveikė „Barcelona“ futbolininkus. Tai bus 247-asis „El Clasico“ susitikimas tarp „Barcelonos“ ir „Real“ komandų. Po ilgo laiko tarpo katalonai į šį mūšį stojo be ilgamečio savo žaidėjo ir talismano Lionelio Messi.

25-ą rungtynių minutę realią progą pasižymėti turėjo Sergino Destas, kuris sulaukė puikaus Memphio Depay perdavimo, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 32-ąją minutę, kai sėkmingai į madridiečių puolimą pasijungė krašto gynėjas Davidas Alaba 1:0.

Kiti du rungtynių įvarčiai krito jau per pridėtą laiką pačioje rungtynių pabaigoje.

Trečią pridėto laiko minutę Lucas Vazquezas pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipė jį į vartus 2:0.

„Barcelona“ skirtumą sušvelnino po Sergio Aguero puikaus smūgio 7 pridėto laiko minutę 2:1.

Katalonai jau pralaimėjo paskutines trejas rungtynes prieš „Karališkąjį“ klubą. Po šios pergalės „Real“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, o „Barca“ lieka 8-oje vietoje su 15 taškų.