Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės tarp Brazilijos ir Ekvadoro rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Enneras Valencia 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Casemiro jau 6-ąją minutę tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Brazilijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Alexanderis Dominguezas 15-ąją minutę už grubią pražangą prieš varžovą po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir Ekvadoro futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Emersonas Royalis 20-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir brazilai taip pat prarado vieną žaidėją.

Netrukus teisėjas taip pat skyrė raudoną kortelę ir Brazilijos vartininkui Alissonui. Visgi pastarasis po VAR peržiūros šį savo sprendimą nusprendė atšaukti ir nubaudė geltona kortele.

Felixas Torresas 76-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Alissonas per pridėtą rungtynių laiką buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną. Visgi teisėjas po VAR peržiūros dar kartą nusprendė atšaukti šį savo sprendimą.

Kitose rungtynėse Argentina 2:1 įveikė Čilę, o Urugvajus 1:0 pranoko Paragvajų.