Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės tarp Argentinos ir Brazilijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 0:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrigo De Paulas 41-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Vinciusas, kurio 71-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Metheusas Cunha 72-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą savo vartus sėkmingai apgynė Emiliano Martinezas.

Lionelis Messi 85-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Nepaisant to, kad įvarčių komandoms pelnyti nepavyko, tačiau aršios kovos netrūko ir susitikime buvo parodytos 7 geltonos kortelės.

Šiame mače Argentinos lyderis L.Messi rungtyniavo 90 minučių, tuo tarpu Brazilija vertėsi be Neymaro, kuris jau anksčiau pajuto skausmus šlaunyje ir išskrido į Prancūziją.

Dėka to, kad Čilė 0 - 2 pralaimėjo Ekvadorui, šios nulinės lygiosios padovanojo argentiniečiams (29 tšk.) kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą. Priminsime, jog brazilai (35 tšk.) jau kiek anksčiau užsitikrino tiesioginį bilietą į Katare vyksiantį čempionatą.

Beje, Čeilės ir ekvadoro rungtynėse iš aikštės dėl labai pavojingo epizodo buvo išvytas Arturo Vidalis.