„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynėse namuose 2:1 (1:0) nugalėjo Londono „West Ham Utd“ futbolininkus.  Ši pergalė padėjo Pepo Guardiolos auklėtiniams turnyrinėje lentelėje susilyginti taškais su lyderiu Londono „Chelsea“.

Pirmajame kėlinyje „Etihad“ stadione futbolininaki rungtyniavo itin sudėtingomis sąlygomis dėl gausaus snygio. Visgi 33-ąją minutę vokietis Ilkay’us Gundoganas tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Fernandinho 90-ąją minutę puiku smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Per pridėtą rungtynių laiką svečiams iš Londono pavyko sumažinti atsilikimą, kai Manuelis Lanzini efektingu smūgiu aukšta trajaktorija tiksliai nukreipė kamuolį į vartus 1:2.