NBA čempionate Jonas Valančiūnas praėjusią naktį žaidė naudingai, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/16) savo arenoje rezultatu 127:102 (36:27, 36:23, 23:23, 32:29) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus (11/7).

„Pelicans“ vidurio puolėjas iš Lietuvos rungtyniavo naudingai. JV per 24 minutes surinko 21 tašką (6/14 dvit., 1/4 trit., 6/6 baudų) ir atkovojo 7 kamuolius, taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Mačas Naujojo Orleano arenoje prasidėjo J. Valančiūno taikliu tritaškiu metimu ir nuo tos akimirkos šeimininkai pirmavo iki finalinio arbitrų švilpuko. Antro ketvirčio pabaigoje „Pelicans“ po taiklių lietuvio baudų metimų buvo nutolę 24 taškų persvara (68:44).

Po ilgosios pertraukos Naujojo Orleano ekipa neleido priartėti svečiams, o susitikimo pabaigoje dar labiau padidino savo pranašumą.

Nugalėtojai puikiai dalinosi kamuoliu ir per rungtynes atliko 33 rezultatyvius perdavimus.

Be traumuoto pagrindinio savo krepšininko Ziono Williamsono sezoną prastai pradėjusi „Pelicans“ komanda pastaruoju metu atkuto. Ir nors „Pelikanai“ per 20 rungtynių iškovojo tik 4 pergales, jų puolėjas iš Ispanijos Willy Hernangomezas patikino, kad nurašyti sezoną dar anksti: „Tai tik ketvirtis sezono, mes vis dar tobulėjame ir bandome žaisti labiau komandinį, kietesnį krepšinį“.

„Pelicans“ : B. Ingramas 26, J. Valančiūnas 21 (11 atk. kam.), J. Hartas 16 (7 atk. kam.), W. Hernangomezas 13 (4 rezult. perd.).

„Wizards“: B. Bealas 23 (11/16 dvit.), R. Neto 13, S. Dinwiddie 11, M. Harrellas 10.