Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame „El Clasico“ mūšyje 2:1 įveikė „Barcelona“ futbolininkus.

Daug nusivylimų pastaraisiais mėnesiais išgyvenę „Barcelonos“ gerbėjai sunkiai taikstėsi su dar viena nesėkme. Po rungtynių jie apsupo klubo trenerio Ronaldo Koemano „Audi“ automobilį, beldė į langus ir ragino jį atsistatydinti. Po kiek laiko fanai galiausiai praleido R.Koemaną.

Pats „Barcelonos“ treneris, nepaisant dar vieno pralaimėjimo, įžvelgė ir pozityvių dalykų: „Manau, kad tai buvo dar vienas žingsnelis į priekį. Esame vis arčiau to, kad pradėtume laimėti didžiąsias rungtynes.

Pirmajame kėlinyje tikrai žaidėme neblogai ir galėjome pasižymėti, bet savo progą iššvaistėme, o varžovai tada pelnė įvartį. Tai leido „Real“ antrajame kėlinyje žaisti sau įprastą žaidimą. Jie tiesiog kantriai gynėsi ir laukė savo progų, o jūs patys gerai žinote, kokie „Real“ pavojingi kontratakose“.

„Barcelona“ (15 tšk.) jau nukrito į 9-ą „La Ligos“ vietą. Tiesa, kol kas skirtumai tarp komandų labai nedideli. Net ir nuo to paties „Real“ atsilikimas tėra 5 tšk.