Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 3:1 (1:1) nugalėjo „Wolfsburg“ futbolininkus. Šiose rungtynėse į aikštelę po mėnesio pertraukos grįžo traumą išsigydęs rezultatyviausias Dortmundo ekipos žaidėjas Erlingas Haalandas ir pasižymėjo įvarčiu.

Pirmieji rungtynėse į priekį išsiveržė „Wolfsburg“, kai jau 2-ąją minutę Woutas Weghorstas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą - 1:0.

Svečiai 35-ąją minutę rezultatą išlygino, po Emres Cano realizuoto vienuolikos metrų baudinio - 1:1.

Donyellas Malenas 55-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Trečią įvartį 80-ąją minutę pelnė nuo atsarginių žaidėjų suolelio neseniai pakilęs E. Haalandas, kuris dar spėjo sunervinti ištikimą „Wolfsburg“ ekipos sirgalę.

Švesdamas įvartį norvegas priklaupė ant kelių ir pirštu bedė į tribūnoje sėdinčią žaliai apsirengusią moterį. Tiesa, toks puolėjo elgesys moteriškei nė kiek nepatiko ir šį jam parodė nepadorų gestą.

Iškart po rungtynių šis internautus prajuokinęs vaizdelis ėmė plisti ir socialiniuose tinkluose.