Šeštadienį tęsėsi Daviso taurės finalai. Šiemet dėl stipriausios pasaulio vyrų teniso rinktinės vardo kovoja 18 komandų, suskirstytų į 6 grupes po 3. Grupės etapo mačai žaidžiami Madride (Ispanija), Insbruke (Austrija) ir Turine (Italija). Į ketvirtfinalį pateks visų grupių nugalėtojai ir dvi geriausios antrąsias vietas užimsiančios komandos.

F grupėje situaciją susikomplikavo Serbijos rinktinė, kuri po įtemptos kovos 1:2 pralaimėjo vokiečiams. Jei sekmadienį vokiečiai nugalės austrus, tada serbai grupėje liks antri ir turės tikėtis palankių rezultatų kitose grupėse, kad patektų į ketvirtfinalį.

Pirmajame vienetų mače Dominikas Koepferis (ATP-54) per 2 valandas 7:6 (7:4), 6:4 įveikė Filipą Krajinovičių (ATP-42). Tuomet serbus gelbėti ėmėsi geriausias planetos tenisininkas Novakas Djokovičius (ATP-1). Jis po 1 valandos 14 minučių kovos 6:2, 6:4 pranoko Janą-Lennardą Struffą (ATP-51).

Lemiamu tapo dvejetų mačas, kuriame serbai nusprendė netausoti lyderio jėgų. N.Djokovičius kartu su Nikola Čačičiumi stojo į mūšį prieš Keviną Krawietzą ir Timą Puetzą. Dramatiška dvikova tęsėsi 2 valandas 13 minučių, o vokiečiai išplėšė pergalę – 7:6 (7:5), 3:6, 7:6 (7:5).

Įdomu tai, kad trečiajame sete serbai ilgą laiką tiesiog dominavo. Jie anksti laimėjo varžovų padavimų seriją ir atitrūko 3:1. Septintajame geime N.Djokovičius ir N.Čačičius galėjo atitrūkti rezultatu 5:2, tačiau jiems nepavyko realizuoti „break pointo“. Aštuntajame geime serbai pirmą kartą trečiajame sete susidūrė su problemomis savo padavimų metu. Jie atsiliko 15:40, neutralizavo du „break pointus“, tačiau trečiu mėginimu vokiečiai laimėjo varžovų padavimų seriją. Serbai iniciatyvą bandė susigrąžinti vienuoliktajame geime, bet nerealizavo dar dviejų „break pointų“. Teko žaisti pratęsimą. Jame serbai po 2 iš eilės pralaimėtų taškų savo padavimų metu atsiliko 2:5. Vėliau jie dar priartėjo iki 5:6, bet vokiečiai trečiu bandymu realizavo „match pointą“.

E grupės nugalėtojais tapo ir vietą ketvirtfinalyje užsitikrino italai, kurie 2:1 nugalėjo kolumbiečius. Tuo tarpu galingą sudėtį surinkusi Rusijos teniso federacijos komanda A grupės starte 3:0 nepaliko vilčių Ekvadorui.