Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (4/8) komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Baskai namuose 60:88 (14:25, 20:28, 13:18, 13:17) nė iš tolo neprilygo Madrido „Real“ (10/2) krepšininkams, pratęsusiems pergalių seriją turnyre iki penkių.

24 minutes žaidęs R.Giedraitis pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, kartą suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 18 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovotu ir perimtu kamuoliu bei 1 naudingumo balu.

Skirtumas tarp ekipų ryškėjo jau susitikimo pradžioje, šeši taškai iš eilės pirmojo kėlinio pabaigoje svečiams leido įgyti dviženklį pranašumą (14:25).

Tokią persvarą įgiję Madrido krepšininkai vėliau su ja nesiskyrė, o tik didino. Antrajame kėlinyje ji šoktelėjo jau iki 19 taškų (26:45).

Po didžiosios pertraukos ji dar labiau išaugo (49:75) ir jau niekam nekilo abejonių, kas taps šio vakaro nugalėtoju. Rungtynes rezultatu 88:60 laimėjo svečiai iš Ispanijos sostinės.

„Baskonia“: Simone Fontecchio (7 atk. kam.) ir Stevenas Enochas po 14, Wade‘as Baldwinas 8 (6 atk. kam., 7 kld.), Lamaras Petersas (4 per. kam.) ir Vanja Marinkovičius po 6.

„Real“: Fabienas Causeuras 13 (4/5 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), Thomas Heurtelis (9 rez. perd.) ir Walteris Tavaresas (3 blk.) po 12, Rudy Fernandezas 9 (3/4 trit.), Vincentas Poirier ir Sergio Llullas po 8.