Pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (4/2) klubas, kuris, pirmavęs kone visą mačą, namuose 87:83 (27:19, 25:23, 19:17, 16:24) įveikė Berlyno ALBA (2/4) krepšininkus.

Pirėjo klubas nuo pirmojo kėlinio veržėsi į priekį (42:29), o persvara buvo stabili. ALBA niekaip nesugebėjo priartėti labiau ir skirtumas didžiąją laiko dalį buvo dviženklis – 59:71.

Tamiro Blatto ir Jono Mattisecko tritaškiai leido Berlyno ekipai gerai pradėti paskutinį kėlinį ir gaivinti intrigą (67:73), bet dvi atakas iš eilės realizavo ir šeimininkai, vėl pirmavę dviženkliu skirtumu – 77:67.

Oscaras Da Silva, įpusėjus kėliniui, pataikė svarbų tritaškį (71:77), o ALBA siekė išlaikyti panaikinamą atsilikimą. Jaleenas Smithas bei O.Da Silva toliau mažino skirtumą (77:80), o liko 2 minutės. Livio Jeanas-Charlesas pridėjo du taškus (82:77), Tyleris Dorsey – baudų metimus, tačiau vėl dviem taškais atsakė O.Da Silva – 81:84.

T.Dorsey vėl stojo mesti baudų, jas pataikė, tą padarė ir Yovelis Zoosmanas – 83:86. Liko 6 sekundės, vieno A.Vezenkovo baudos metimo užteko, kad pergalę OLY įtvirtintų.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 13, Kostas Papanikolaou 12, Kostas Sloukas 10 (6 rez. perd.), Aleksandras Vezenkovas 9, Giannoulis Larentzakis, Moustapha Fallas ir Georgios Printezis – po 8.

ALBA: Oscaras Da Silva 17, Maodo Lo 11 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Jaleenas Smithas ir Louisas Olinde – po 10, Luke’as Sikma (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Yovelis Zoosmanas – po 9.