Be pralaimėjimų Eurolygoje ir toliau žygiuoja Barselonos „Barcelona“ (6/0) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus, o jos gretose rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis.

Katalonai svečiuose po dramatiško mūšio 76:74 (15:20, 20:9, 14:19, 27:26) palaužė Stambulo „Fenerbahce“ (2/4) krepšininkus.

5 minutes žaidęs R.Jokubaitis į krepšį nemetė ir taškų nepelnė, 2 sykius prarado kamuolį ir surinko -2 naudingumo balus.

Svečiams rungtynių startas buvo sudėtingas, jau pirmosiomis minutėmis jie praleido atkarpą 12-2 ir turėjo dviženklį deficitą.

Visgi, iki ketvirčio pabaigos jį sugebėjo aptirpdyti (15:20).

Geležinę gynybą demonstravę antrajame kėlinyje Ispanijos atstovai netruko persverti rezultato ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 6 taškų persvarą (35:29).

Antroje rungtynių dalyje pastarieji dar kiek padidino atstumą (39:31). Vis dėlto, tai negarantavo pergalės ir atkakli kova išsilaikė iki pat mačo pabaigos.

Likus 6 sekundėms, du taškus pelnęs Devinas Bookeris lygino rezultatą (74:74). Nepaisant to, paskutinis žodį tarė Nikola Mirotičius. Puolėjas paskutinę sekundė pataikė dvitaškį ir pražudė turkus – 76:74.

„Barcelona“: Cory Higginsas 18 (3/6 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), Brandonas Daviesas 16 (4 per. kam.), Nickas Calathesas 11 (7 rez. perd.), Rolandas Šmitas (8 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius (0/6 trit., 7 atk. kam.) po 8, Nigelas Hayesas-Davisas 6.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 24 (10/14 dvit., 4/6 baud., 8 atk. kam., 29 n. b.), Marko Guduričius 17 (3/4 trit.), Devinas Bookeris 8, Dyshawnas Pierre‘as 7, Sehmusas Hazeris 5.