Šarūnas Jasikevičius ir Barselonos „Barcelona“ ruošis lemiamoms pusfinalio serijos rungtynėms. Antrojoje kovoje svečiuose buvo 68:80 (19:15, 16:23, 20:20, 13:22) nusileista Tenerifės „Lenovo“ ekipai ir dabar serijoje iki dviejų pergalių yra lygu – 1:1.

Įdomus faktas – pirmą tarpusavio kovą pusfinalyje katalonai buvo laimėję net 112:69. Katalonai turėjo šansus laimėti, tačiau degė paskutiniame ketvirtyje.

Pirmąsias penkias minutes nepavyko įmesti taškų, kai „Lenovo“ pelnė 11, tai lėmė, kad skirtumas augo – 55:69. Badą nutraukti pavyko Brandonui Daviesui, taškus rinkti ėmė jis ir Nikola Mirotičius, tad skirtumas mažėjo.

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms B.Daviesas mažino atsilikimą iki 6 (63:69), bet jam atsakė Giorgi Shermadini. Tenerifės klubas susigrąžino dviženklę persvarą (73:63) ir galiausiai buvo per žingsnį nuo pergalės bei ją pasiekė.

Barselonos ekipai 15 taškų surinko Pau Gasolis (16 min., 7 atk. kam.), po 12 – Cory Higginsas ir B.Daviesas, 10 – N.Mirotičius (9 atk. kam.), 6 – Kyle’as Kuričius.

„Lenovo“ ekipai 26 taškus pridėjo Marcelinho Huertas (11 rez. perd., 31 n.b.), 21 – G.Shermadini (10 atk. kam., 37 n.b.), 10 – Kauno „Žalgiryje“ kitą sezoną ko gero žaisiantis Tyleris Cavanaugh.

Pastarasis per 27 minutes pataikė 4 iš 6 dvitaškių, prametė 4 tritaškius, sumetė 2 baudas iš 3, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, kartą pažeidė taisykles bei surinko 16 naudingumo balų.