Užtikrintą pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (9/2) ekipa, kuri išvykoje 97:85 (22:24, 19:18, 29:10, 14:14) nugalėjo Saragosos „Casademont“ (2/9) klubą.

Per pirmąsias 20 minučių aikštėj vyko apylygė kova. Abi komandos žaidė taškas į tašką, o prieš 3 kėlinį svečių persvara siekė vos tašką (42:41).

Tačiau po pertraukos katalonai perlaužė rungtynes. Atkarpą jie vienu metu laimėjo 14:0 bei įtvirtino savo persvarą, o 3 kėlinį iš viso laimėjo net 19 taškų skirtumu.

Po to katalonai kiek atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti, bet Š. Jasikevičiaus kariauna galiausiai vis vien išsaugojo solidų pranašumą bei laimėjo mačą 97:85.

Visgi atsipalaidavimas kai kurių mačo momentų metu nepatiko Š.Jasikevičiui, kurio ištarta frazė minutės pertraukėlės metu išplito internete. „Kodėl jūs negalite džiaugtis, kai spardote varžovams užpakalius? Vaikštote, lyg viskas būtų gerai“, – kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Casademont“: Dylanas Ennisas 26, Robinas Benzingas 20,, Jonathanas Barreiro ir Jasonas Thompsonas po 7.

„Barcelona“: Cory Higginsas 17, Pierre‘as Oriola 14, Brandonas Daviesas 12, Nickas Calathes 11 (9 rez. perd.), Kyle‘as Kuricas 10.