Anglijos rinktinė paskutinės UEFA Tautų lygos grupės rungtynėse 40 sutriuškino Islandijos futbolininkus.

Declanas Rice‘as 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0.

Masonas Mountas 24-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Philas Fodenas du kartus iš eilės nuginklavo vartininką, o Anglijos rinktinė iškovojo pergalę 4:0.

Kitame grupės mačo belgai namie 4:2 įveikė  Daniją. Du įvarčius nugalėtojams įmušė Romelu Lukaku (57 ir 69 min.), po vieną pridėjo Youri Tielemansas (3 min.) ir Kevinas De Bruyne (87 min.).

Tuo tarpu Italijos rinktinė išvykoje 2:0 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus.

Andrea Belotti 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Domenico Berardi 68-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 2:0.

O Olandijos rinktinė UEFA Tautų lygos paskutinėse grupės rungtynėse 2:1 įveikė Lenkijos futbolininkus, tačiau iškovoti kelialapio į finalines kovas nepavyko.

Kamilas Jozwiakas 6-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Lenkijos rinktinę į priekį 1:0. Memphis Depay‘us 77-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Georginio Wijnaldumas 84-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė svečiams pergalę 2:1. Olandijos rinktinė šiose rungtynėse atliko net 20 smūgių, kai tuo tarpu lenkai dvigubai mažiau – 9.