Lapkričio 5-9 d. Ispanijoje, Santa Susanoje vyko IFBB pasaulio čempionatas, kuriame lietuviai iškovojo 2 medalius. Lietuvai atstovavo 6 sportininkai.

Geriausiai sekėsi Sandrai Kazlauskienei, kuri laimėjo sidabro medalį bikini -158 cm kategorijoje (Šiaulių „Fortūna“, treneris A. Vandys). Bronza pasipuošė Andrius Talačka kultūrizmo -95 kg kategorijoje. Jis taip pat laimėjo 5 vietą veteranų (40-44 m.) kultūrizmo +90 kg kategorijoje (Marijampolės „Tauras“, treneris R. Česnaitis).

5 vietas taip pat užėmė Viktorija Sadovskaja bikini -164 cm kategorijoje (Vilniaus „Star team“, treneris M. Sadovskij) bei Donatas Rapšas raumeningos vyrų figūros kategorijoje. Moterų veteranių kūno fitneso (35-39 m.) kategorijoje Julita Ciūnytė iškovojo 6 vietą (abu – Marijampolės „Tauras“, treneris R. Česnaitis).

Artūras Zikis buvo septintas vyrų figūros -182 cm kategorijoje (Jurbarko „Progresas“, treneris A. Mickus). Mišrių porų kategorijoje J. Ciūnytė ir A. Talačka buvo septinti.