25
Londono „Arsenal“ – „West Bromwich Albion“ 2:0 (nuotr. SCANPIX)

Šeštąjį Anglijos „Premier“ lygos turą baigė „Arsenal“ pergalė. Londono futbolininkai pirmadienį namie 2:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“.

25

Rungtynių pradžioje puikią progą turėjo svečiai. Kairiuoju kraštu nurūko Jay Rodriguezas. Puolėjas pergudravo „Arsenal“ gynėją Shkodraną Mustafi ir mušė į tolimąjį kampą. Pataikė į virpstą.

Iš Londono komandos atakų išsiskyrė trys Alexio Sanchezo baudos smūgiai. Po pirmojo ir trečiojo kamuolys skriejo greta vartų. Antrasis 20-ąją minutę baigėsi įvarčiu. A. Sanchezo smūgį vartininkas Benas Fosteris atrėmė. Pirmasis prie kamuolio suskubo ir į vartus nukreipė Alexandre’as Lacazette’as.

Kėlinio pabaigoje rezultatą galėjo išlyginti J. Rodriguezas. Puolėjas smūgiavo po puikaus Grzegorzo Krychowiako reido ir perdavimo, bet kamuolį nuo vartų linijos išmušė gynėjas Nacho Monrealis.

Antrajame kėlinyje tašką padėjo A. Lacazette’as. Jis 67-ąją minutę realizavo Aarono Ramsey uždirbtą 11 metrų baudinį.

Rungtynės finišavo ramiai.

Arsenal“ (10 taškų) iš 12-osios lygos pozicijos pakilo į 7-ąją. „West Bromwich Albion“ (8 tšk.) – 11-as.