Trečiajame kėlinyje spurtavę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Po ilgosios pertraukos atkarpą 21:9 laimėję Artūro Štalbergo auklėtiniai 69:55 nugalėjo nė karto nepirmavusią Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė link trigubo dublio žygiavęs amerikietis Lorenzo Williamsas, pelnęs 13 taškų, atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius pridėjo Vaidas Čepukaitis, o Darjušo Lavrinovičiaus ir Williamo Taltono sąskaitose – po 9 taškus.

Alytaus komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Paulius Danisevičius, surinkęs 11 taškų bei pasižymėjęs įspūdingu perdavimu Mindaugui Sušinskui.