67
Alytaus „Dzūkija“ – Kauno „Žalgiris“ 70:89 (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Pergalingai „Betsafe-LKL“ startavo čempionai. Kauno „Žalgirio“ komandos kapitonas Paulius Jankūnas pataikė keturis metimus iš 15 bandymų, tačiau tai nesutrukdė kauniečiams įsirašyti pirmosios pergalės sezone.

67

16 taškų pelniusio Pauliaus Valinsko vedamas „Žalgiris“ 89:70 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Be jaunojo kauniečių talento taip pat išsiskyrė legionieriai Kevinas Pangosas ir Dee Bostas, abu surinkę po 13 taškų. Po 9 taškus savo sąskaitoje turėjo P. Jankūnas, Edgaras Ulanovas ir Axelis Toupane’as.

„Dzūkijos“ ekipos gretose išsiskyrė amerikietis Katinas Reinhardtas, pelnęs 14 taškų. Po 10 taškų pridėjo Paulius Danisevičius ir Andrejus Šelakovas.

Mačą netikėtai geriau pradėjo „Dzūkijos“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo (9:8). Paulius Valinskas per pirmąsias dešimt žaidimo minučių pelnė 11 taškų, tačiau jo vedamas „Žalgiris“ vis dar buvo besivejančių vaidmenyje (24:25). Antrajame kėlinyje kauniečius į priekį tempti pradėjo legionieriai ir prieš ilgąją pertrauką svečiai išsiveržė į priekį – 43:36.

Trečiajame kėlinyje po trijų iš eilės K. Pangoso tritaškių „Žalgiris“ buvo atitolęs (60:44). Prieš lemiamą ketvirtį kauniečiai išlaikė 14-os taškų persvarą (68:54). Ketvirtajame kėlinyje svečiai varžovų arčiau nebeprisileido ir iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ sezone – 89:70.