20
„Trakai“ – „Jonava“ 0:0 (nuotr. Sauliaus Čirbos)

Žinomu Rusijos futbolininku Dinijaru Biljaletdinovu pasipildžiusiam „Trakų“ klubui nepavyko sugrįžti į pergalių kelią A lygoje. 25 turo dvikovoje sostinės LFF stadione „Trakai“ neįveikė „Jonavos“ – 0:0. Per paskutinius tris mačus trakiškiai A lygoje pelnė tašką.

20

Nors „Trakai“ laikyti poros favoritais, rungtynės prasidėjo ramiai, o šeimininkams nelengvai sekėsi atrasti kelių varžovų vartų link. Apsigynę „Jonavos“ futbolininkai regzdavo lėtas pozicines atakas.

Kėlinio viduryje baudos aikštelėje gavęs perdavimą, D. Biljaletdinovas pabandė vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus, bet ruso smūgis buvo netikslus.

Netrukus „Trakų“ treneris Olegas Vasilenka sulaukė nemalonios žinios – dėl kojos traumos rungtynių tęsti negalėjo Aleksandras Byčenokas. Vietoje jo aikštėje pasirodė 17-metis Justinas Marazas.

Pirmas kėlinys taip ir baigėsi, be itin pavojingų progų įvarčiams pelnyti.

Tiesa, ir po pertraukos komandoms sunkiai pavyko įsibėgėti, kamuolys dažniausiai buvo valdomas aikštės viduryje, o žaidėjams atakos smaigalyje trūko aštrumo.

60-ąją minutę „Trakų“ futbolininkams neatsakingai sužaidus savo baudos aikštelėje, kamuolys atiteko Tomui Salamanavičiui, bet jonaviečio smūgį į kampinį nukreipė gynėjai.

Po penkių minučių tolimu baudos smūgiu laimę pabandė kitas Trakų komandos naujokas iš Izraelio Alonas Netzeris ir „Jonavos“ vartininkui Tadui Simaičiui teko padirbėti atmušant kamuolį.

Apsukas padidinę trakiškiai 73-ąją minutę turėjo realiausią galimybę išsiveržti į priekį. Kontratakos metu po Oscaro Dorley perdavimo maždaug nuo baudos aikštelės linijos į vartus smūgiavo Valdemaras Borovskis, bet kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Aktyvumu išsiskyręs O. Dorley atkakliai ieškojo galimybių išplėšti savo komandai pergalę, bet T. Simaitis vartus apgynė. Galiausiai teisėjas užfiksavo lygiąsias 0:0.

Po jų „Trakų“ komanda šansai išsaugoti antrąją poziciją dar labiau sumažėjo, nes septyniais taškais atsiliekanti Marijampolės „Sūduva“ yra sužaidusi keturiomis rungtynėmis mažiau. Tuo metu „Jonavos“ ekipa pavijo šeštojoje vietoje esantį Kauno „Stumbrą“.