79
Panevėžio „Lietkabelis“ – Utenos „Juventus“ 92:85 (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

25-ojo „Betsafe-LKL“ sezono užsklanda oficialiai pakelta. Pirmajame 2017–2018 metų sezono susitikime pelnyti 177 taškai, o Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa nugalėjo trečiajame kėlinyje strigusius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

79

Namuose rungtyniavę panevėžiečiai po įtemptos kovos 92:85 palaužė uteniškius.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė nesenstantis Kšištofas Lavrinovičius, pelnęs 19 taškų ir pataikęs 7 metimus iš 8 bandymų. Donatas Tarolis surinko 16 taškų, o Žanis Peineris pridėjo 14 taškų.

„Juventus“ ekipą į priekį tempė Arvydo Šikšniaus ir Anthony Irelando duetas, kartu pelnęs 31 tašką. Lietuvio sąskaitoje 16, o amerikiečio – 15 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau A. Šikšniaus ir A. Irelando vedami uteniškiai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:23). Antrajame kėlinyje „Juventus“ išlaikė trapų pranašumą, o ketvirtį tritaškiu metimu iš aikštės vidurio baigė A. Irelandas – 45:44.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo strigti „Lietkabelio“ gynyboje, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (65:59). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Simas Buterlevičius buvo nubaustas nesportine pražanga ir panevėžiečiai pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (75:64). Likusioje rungtynių dalyje „Lietkabelis“ išsaugojo turėtą persvarą ir šventė pirmąją pergalę sezone – 92:85.