Tado Labuko įvartis mačo pabaigoje nulėmė Klaipėdos „Atlanto“ pergalę A lygos XXV turo starte. Uostamiesčio ekipa svečiuose įveikė dėl išlikimo stipriausiame šalies čempionate kovojantį „Kauno Žalgirį“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir sugrįžo į ketvirtąją vietą, dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio aplenkdamas Utenos „Utenį“.

Pralaimėjimas stipriai sumažino „Kauno Žalgirio“ šansus ir kitą sezoną rungtyniauti A lygoje. Iki IV rato pabaigos likus žaisti ketverias rungtynes, laikinosios sostinės komandą nuo septintosios vietos skiria šeši taškai.

Abi komandos norėjo pergalės, todėl nuo pirmųjų mačo minučių kamuolys aikštės viduryje praktiškai neužsibuvo. Vis tik įtampa bei šlapia aikštė kaustė futbolininkus, todėl atakas dažnai sugadindavo netaiklūs perdavimai.

Pirmieji vartininko reakciją patikrino žalgiriečiai. 15-ąją minutę Mario Duque puikiu perdavimu prieš vartus išvedė Luką Kochanauską, bet puolėjo smūgis iš aštraus kampo „Atlanto“ gretose debiutavusio vartininko Arkadijaus Želnino neišgąsdino. Netrukus 18-metis legionierius iš Rusijos sugavo ir Aurimo Raginio muštą kamuolį po gražios šeimininkų greitos atakos.

Pusvalandį kone be priekaištų dirbusi „Kauno Žalgirio“ gynybos linija ėmė braškėti artėjant pertraukai. Ypač daug nemalonumų jai kėlė kairiajame krašte siautęs Dmitrijus Germanas. Kėlinio pabaigoje baltarusis griebėsi už galvos, kai, kilus gaisrui kauniečių baudos aikštelėje kampinio metu, jis visiškai laisvas mušė šalia vartų.

Po kelių minučių svečių užsienietis individualiu reidu prasiveržė iki baudos aikštelės prieigų ir dar sykį mušė šalia virpsto. Vėliau D. Germanas ir dar vienas „Atlanto“ debiutantas rungtynėse Simonas Juška surengė gražią ataką flangu, kuri baigėsi labai aštriu, bet adresatų nesuradusiu baltarusio perdavimu.

Paskutinę minutę Dmitrijus Mazalevskis negalėjo patikėti, kad laisvas nepataikė į vartus po eilinio D. Germano prasiveržimo vartų link.

Ir po pertraukos vartininkai daug darbo neturėjo. Sužaidus valandą, „Kauno Žalgiris“ į aikštę metė Gratą Sirgėdą, „Atlantas“ – T. Labuką. Komandų atakos pagyvėjo.

G. Sirgėdas vienu pirmųjų prisilietimų prie kamuolio galėjo išvesti šeimininkus į priekį, bet po perdavimo iš gilumos prieš vartus atsidūrusiam saugui įmušti neleido laiku jį pasitikęs vartininkas A. Želninas. T. Labukas atsakė tolimu šūviu virš vartų.

Nuo suolo į žaidimą įsijungęs Donatas Kazlauskas perdavimu vartų link sukėlė nemažą gaisrą šeimininkų baudos aikštelėje, vienam iš gynėjų nepataikius į kamuolį. Netrukus „Kauno Žalgiris“ surengė greitą išpuolį, kurį, po perdavimo per pusę aikštės smūgiu vienu lietimu į vartininką užbaigė Teremas Moffi. Vėliau Edvinas Kloniūnas standartinės situacijos metu efektingu bandymu per save mušė šalia vartų.

85-ąją minutę „Atlantas“ išsiveržė į priekį. Greitai gražinus kamuolį iš užribio netoli kauniečių baudos aikštelės, jis atiteko D. Germanui, o šeimininkų gynyba stabtelėjo, signalizuodama arbitrui nuošalės pažeidimą, tačiau ji užfiksuota nebuvo, tuo pasinaudojęs baltarusis atliko perdavimą laisvam T. Labukui, kuriam beliko pataikyti į vartus.

Bandžiusio išlyginti rezultatą „Kauno Žalgiris“ surengė pavojingą išpuolį per pridėtą laiką, tačiau Igorio Jasinskio pavojingą perdavimą lik vartų nutraukė dar kartą patikimai sužaidęs A. Želninas, palikdamas šeimininkus be taškų.