24
La Korunjos „Deportivo“ – Madrido „Real“ 0:3 (nuotr. SCANPIX)

Pergalių seriją tęsia neseniai dvi supertaures iškovojęs UEFA Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real“. Jis laimėjimu pradėjo Ispanijos pirmenybes, svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškinęs La Korunjos „Deportivo“ futbolininkus.

24

Rungtynių pradžia iliustravo tai, kas vyks toliau. „Real“ kontroliavo kamuolį, „Deportivo“ kontratakavo. Dukart sėkmingai pabėgo, bet neįmušė šeimininkų puolėjas Florinas Andone.

Favoritai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę. Iš toli smūgiavo Luka Modričius, vartininkas Rubenas kamuolį atmušė, bet pirmas prie jo suskubo Karimas Benzema, atlikęs perdavimą Garethui Bale’ui, kuriam teliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus (1:0).

27-ąją minutę „Real“ surengė pavyzdingą ataką. Po begalės perdavimų krašte kamuolį gavo Marcelo. Jis skersavo į baudos aikštelę, kur vėl į tuščius vartus įmušė Casemiro (2:0).

Paskutinį rungtynių įvartį 62-ąją minutę pelnė Toni Kroosas. „Real“ kontratakavo, Isco perdavė kamuolį į kairįjį kraštą G. Bale’ui, o šis – smūgio pozicijoje tiesiai prieš vartus buvusiam vokiečiui (3:0).

89-ąją minutę Dani Carvajalas prasižengė baudos aikštelės kampe. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį bandė realizuoti F. Andone, bet kamuolį lietė ir apsigynė „Real“ vartininkas Keyloras Navasas.

Madrido komandos pergalę apkartino kapitono netektis. 92-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Sergio Ramosas.

„Real“ kitas rungtynes žais rugpjūčio 27-ąją namie su „Valencia“.