24
Paryžiaus „Saint-Germain“ – „Toulouse“ 6:2 (nuotr. SCANPIX)

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“.

24

222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa.

75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani. 82-ąją įvartį pelnė Javieras Pastore.

18-ąją minutę „Toulouse“ įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Tai padarė Maxas Gradelis. 78-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Saint-Germain“ gynėjas Thiago Silva.

PSG įtikinamai laimėjo, nepaisant to, kad rungtynes baigė dešimtiese. 69-ąją minutę iš aikštės pašalintas Marco Verratti.

„Saint-Germain“ Prancūzijos čempionate iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.