Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sunkias pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Southampton“ futbolininkai.

„Liverpool“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Po „Crystal Palace“ gynėjų klaidos įmušė Sadio Mane.

Varžovus pranoko buvę čempionai „Leicester City“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš „Brighton and Hove Albion“.

1-ąją minutę pasižymėjo Shinji Okazaki, 54-ąją – Harry Maguire’as.

Fantastišką pergalę pasiekė „Southampton“. Jis namie 3:2 (2:1) palaužė Londono „West Ham United“.

Šeimininkai pirmavo 2:0, kai 11-ąją minutę įvartį pelnė Manolo Gabbiadini, o 38-ąją – Dušanas Tadičius, realizavęs 11 metų baudinį. 45-ąją minutę skirtumą sušvelnino Chicharito. Meksikietis 74-ąją minutę išlygino rezultatą. Tačiau tai taško „West Ham United“ neatnešė. 93-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Charlie Austinas.

„West Ham United“ rungtynes baigė dešmtiese – 33-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Marko Arnautovičius.

Buvusi Giedriaus Arlauskio komanda „Watford“ svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „AFC Bournemouth“.

73-ąją minutę įmušė Richarlisonas, 86-ąją – Etienne’as Capoue.

„West Bromwich Albion“ išvykoje 1:0 (0:0) įveikė „Burnley“.

Fenomenalus Halo Robsono-Kanu pasirodymas. Futbolininkas į aikštę žengė 63-ąją minutę, 71-ąją pelnė pergalingą įvartį, o 83-ąją gavo raudoną kortelę.