Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė savo pasirodymą Europos pirmenybėse baigė nesėkme. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 62:80 (13:20, 23:24, 7:20, 19:16) turėjo pripažinti Turkijos rinktinės pranašumą ir Europos čempionate užėmė šeštąją vietą.

Tai – ketvirtas kartas, kai šią vasarą susitinka šios dvi rinktinės, prieš šios dienos susitikimą Lietuvos rinktinė Turkijos komandą buvo įveikusi du kartus. Vieną jų Europos jaunimo olimpinio festivalio turnyro finale.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, tačiau geriau pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę turkai įsiveržė į priekį 20:13.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus trims minutėms, lietuviai buvo sumažinę skirtumą iki minimalaus, tačiau Turkijos ekipa sugebėjo atitrūkti ir po pirmosios pusės pirmavo 44:36.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinei sunkiai sekėsi rinkti taškus, o paskutiniajame ketvirtyje varžovų prisivyti nepavyko ir Turkijos ekipa iškovojo pergalę rezultatu 80:62.

LIETUVA U16: M. Blaževič 19 tšk., A. Simonis 14 tšk., M. Kancleris 13 tšk., (9 atk. k.)

TURKIJA U16: T. Sezgun 18 tšk., I. Karabilen 13 tšk., C. Kirciman 11 tšk.

16-mečiai, užėmę šeštąją vietą, prarado teisę dalyvauti kitų metų pasaulio čempionate.