50
Lietuva - Rumunija dvikovos akimirkos Audriaus Bareišio nuotr.

Net ir lengvu pasivaikščiojimu tapusi dvikova su Rumunija neužmigdė trenerio Dainiaus Adomaičio budrumo. Po rezultatu 97:64 laimėtos dvikovos, D. Adomaitis užsiminė apie atsipalaidavimą ketvirtajame kėlinuke.

50

„Kaip ir kalbėjome – mūsų koncentracija yra pagrindinis dalykas. Neturime kreipti dėmesio, koks priešininkas ar tai, kad salėje nėra žiūrovų. Turime kreipti dėmesį į save. Tris ketvirčius gynybinė koncentracija buvo gera, bet vis tiek mes esame komanda, kuri negali varžovams leisti pelnyti per kėlinį 23 taškus (tiek lietuviai praleido per paskutinį ketvirtį – aut. past.). Komandos mentalitetas turi būti toks, kad reikia „laužti“ varžovus iki pabaigos“, - pabrėžė treneris.

Nepaisant paskutiniojo ketvirčio, D. Adomaitis įžvelgė ir daug gerų postūmių pasiruošimo etape: „Šiaip džiugina tai, kaip vyrai dalijasi kamuoliu, kaip susikuria situacijas. Tad 11 klaidų prie 27 rezultatyvių perdavimų yra tai, ko norime iš šios rinktinės. Yra dalykų, kuriuos dar turime taisyti. Komunikacija komandoje gerėja, išbandėme kitokią gynybos sistemą. Tokios rungtynės labai padeda.“

Ryt lietuvių laukia dvikova su K. Porzingio vedama Latvijos rinktine. D. Adomaitis ryt su latviais tikisi geros kovos: „Išbandysime keletą dalykų tiek gynyboje, tiek puolime. Turėtų būti geros rungtynės.“