Marijampolės „Sūduvos“, beveik kaip ir Vilniaus „Žalgirio“, svajonė žlugo Razgrade. Marijampoliečiai pirmosiose UEFA Europos lygos atkrintamųjų rungtynėse Bulgarijoje 0:2 (0:0) pralaimėjo „Ludogorets“.

Į Razgradą nevyko trys traumuoti futbolininkai – Sergejus Amirzianas, Rokas Lekiatas ir Giedrius Matulevičius. Karolis Laukžemis su komanda iškeliavo, treniravosi, bet rungtynėms po užpakalinių šlaunies raumenų traumos pasiruošęs nebuvo.

Jo „Sūduvai“ trūko. Marijampolės komandai stigo agresyvaus, judraus futbolininko, kuris galėtų padraskyti varžovų gynybą, bent jau pagrasinti tą padarysiąs.

„Ludogorets“ pavojų prie marijampoliečių vartų sukėlė pačioje rungtynių pradžioje. 8-ąją minutę po kampinio nuo itin pavojingo smūgio svečių tvirtovę apgynė Ivanas Kardumas.

Razgrado komanda kontroliavo kamuolį, „Sūduva“ gynėsi.

Sužaidus pusvalandį, šeimininkai porą kartų nepasinaudojo puikiais šansais. Pirmasis bandymas baigėsi netaikliu smūgiu galva, antrasis – koja.

Jei „Ludogorets“ pirmajame kėlinyje didelio entuziazmo nerodė, antrąją rungtynių dalį pradėjo priešingai. Razgrado komandos atakos buvo aštrios, o nuo milžiniškų nemalonumų „Sūduvą“ gelbėjo gynėjai. 57-ąją minutę – skersinis. Į jį pataikė Virgilas Misidjanas.

„Sūduva“ neatsilaikė. 61-ąją minutę po perdavimo iš gilumos įvartį galva pelnė Cosminas Moti.

75-ąją minutę – 2:0. „Ludogorets“ ataka užsitęsė, bulgarai kelis kartus mušė į vartus, „Sūduva“ šiaip ne taip gynėsi, bet ne iki galo. Įmušė V. Misidjanas

Razgrado futbolininkai per likusį laiką turėjo daugiau šansų. Sykį „Sūduvą“ išgelbėjo virpstas.

Atsakomosios rungtynės – po savaitės Marijampolėje.

Poros nugalėtojas pateks į UEFA Europos lygos grupių turnyrą. To nėra pavykę padaryti nė vienam Lietuvos futbolo klubui.