24
Luka Modričius ir Marco Asensio (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ rankose – dar vienas trofėjus. Karališkasis klubas kone per savaitę iškovojo dvi supertaures. Šįkart – Ispanijos.

24

„Real“ futbolininkai rugpjūčio 8-ąją laimėjo UEFA supertaurę, o trečadienį džiaugėsi vietiniu trofėjumi. Madrido komanda 2:0 (2:0) namie nugalėjo „Barca“ ir supertaurės varžybose triumfavo bendru rezultatu 5:1.

Nors „Real“ sekmadienį Barselonoje laimėjo 3:1, Madride šeimininkai gintis neplanavo. Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko. 4-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli pasižymėjo jaunasis „Real“ supertalentas Marco Asensio.

Sužaidus šiek tiek daugiau, kaip pusvalandį, Madrido komanda sukūrė dvi itin grėsmingas atakas. Pirmojoje Lucasas Vazquezas šovė į virpstą. 39-ąją minutę Karimas Benzema neklydo. Jis pasinaudojo apsimiegojusia „Barca“ gynyba, meistriškai susitvarkė su kamuoliu ir įmušė po Marcelo perdavimo iš kairės.

Antrajame kėlinyje į virpstą pataikė ir „Barcelona“. Tai padarė pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs Luisas Suarezas. Tačiau rezultatas nebepasikeitė.