Trečiadienį UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etape per penkerias rungtynes įmušta 16 įvarčių.

Pergalę didžiausiu skirtumu iškovojo Glazgo „Celtic“ (Škotija), kuris namie 5:0 (2:0) sutriuškino „Astana“ (Kazachstanas).

Dublį pelnė Scottas Sinclairas (42, 60 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Jamesas Forrestas (79 min.). „Astana“ dukart nukreipė kamuolį į savuosius vartus. 32-ąją minutę tai padarė Yevgeny Postnikovas, 88-ąją – Igoris Shitovas.

Trejos rungtynės baigėsi rezultatais 2:1.

„Sevilla“ (Ispanija) svečiuose 2:1 (1:0) įveikė Stambulo BB (Turkija).

Ispanus 16-ąją minutę į priekį išvedė Sergio Escudero. 64-ąją minutę rezultatą išlygino Eljero Elia. Nugalėtoją lėmė 84-ąją minutę Wissamo Ben Yeddero įmuštas įvartis.

Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) namuose 2:1 (0:1) atsitiesė prieš „Rijeka“ (Kroatija).

Pastaroji pirmavo po 42-ąją minutę Hebero Araujo dos Santoso pelnyto įvarčio. 66-ąją minutę rezultatą išlygino Vadis Odjidja-Ofoe, o pergalę 94-ąją minutę išplėšė Alaixysas Romao.

Svečiai rungtynes baigė dešimtiese – 83-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Leonardas Zuta.

Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikę Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) įveikusi Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) namie 2:1 (2:1) nugalėjo „Maribor“ (Slovėnija).

Svečiai pirmavo po Marcoso Tavareso įvarčio (10 min.), bet netrukus rezultatą išlygino Anthony Nwakaeme (12 min.). Izraelio komandai pergalę 45+2 minutę išplėšė Shiras Tzedekas.

Užtikrintai laimėjo „Napoli“ (Italija), namie 2:0 (1:0) pranokęs „Nice“ (Prancūzija).

13-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas, 70-ąją 11 metrų baudinį realizavo Jorginho.

Prancūzai 80-ąją minutę užsidirbo dvi raudonas korteles. Iš aikštės išvyti Alassane Plea ir Vincentas Koziello.

Atsakomosios atkrintamųjų varžybų etapo rungtynės vyks po savaitės.