24
„Newcastle United“ – Londono „Tottenham Hotspur“ 0:2 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį nelengvą pergalę „Premier“ lygoje iškovojo Anglijos vicečempionė Londono „Tottenham Hotspur“. Ji I turo rungtynėse svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo po metų pertraukos į lygą sugrįžusius „Newcastle United“ futbolininkus.

24

„Tottenham Hotspur“ su varžovais turėjo vargo, bet jų dalią palengvino Jonjo Shelvey. Jis 48-ąją minutę grubiai prasižengė prieš Dele Ali ir buvo pašalintas iš aikštės.

Nelaimėlis 61-ąją minutę išvedė Londono futbolininkus į priekį. D. Ali įmušė po puikaus Christiano Erikseno perdavimo iš gilumos (1:0).

Danas 70-ąją minutę gražiai paliko kamuolį Benui Daviesui. Gynėjas nuostabią ataką vainikavo įvarčiu (2:0).

„Tottenham Hotspur“ skirtumą galėjo ir padidinti, bet įmušti nepavyko. Netoli tikslo buvo Harry Kane’as, bet puolėjas pataikė į virpstą.