„Hibernian“ klubas laimėjo antrąsias iš eilės rungtynes Škotijos čempionate, o Vykintas Slivka prie pergalės prisidėjo įspūdingu įvarčiu.

Du lietuvius savo gretose turintis ir į aukščiausiąją lygą šį sezoną sugrįžęs Edinburgo „Hibernian“ klubas išvykoje 3:1 įveikė Glazgo „Rangers“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš dviejų.

Įspūdingu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Lietuvos rinktinės saugas V. Slivka.

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė 3-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Morelosas, tačiau 21 min. Simonas Murray'us rezultatą išlygino.

36-ąją minutę „Rangers“ žaidėjas Ryanas Jackas buvo išvytas iš aikštės už tiesioginę raudoną kortelę ir netrukus krito antrasis įvartis.

39-ąją minutę tas pats S. Murray'us smūgiavo į vartus, tačiau koją kyštelėjo V. Slivka. Kamuolys būtų skriejęs į vartus, tačiau juose atsidūrė nuo varžovo, todėl įvartis įskaitytas kaip į savus vartus.

65-ąją minutę lietuvis įmušė pats. Gavęs komandos draugo perdavimą V. Slivka varžovui iš po kojų įskraidino įspūdingą įvartį į apatinį vartų kampą.

„Rangers“ sušvelnino skirtumą, kai 81 min. įvartį pelnė J. Tavernier.

Prieš pat mačo pabaigą V. Slivka buvo pakeistas, o kitas „Hibernian“ lietuvis Deivydas Matulevičius aikštėje nepasirodė.

Sužaidus du turus Škotijos čempionate, „Hibernian“ su dar trimis ekipomis dalijasi pirmąją vietą.