Klaipėdoje dvi dienas trukusiame tarptautiniame „Kidy Tour Cup“ turnyre trečiąją vietą iškovojo Lenkijos krepšininkai, mažajame finale 80:76 (18:14, 22:17, 19:13, 21:32) pranokę Latvijos rinktinę.

Rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką, svarstyklėms kelis vartus persisvėrus tai į vieną, tai į kitą pusę. Tačiau antrame kėlinyje Lenkijos rinktinė pamažu perėmė iniciatyvą į savo rankas – po A. J. Slaughterio tolimo šūvio komandas skyrė 11 taškų (33:22).

Devynių taškų deficitą turėję latviai po pertraukos ne tik nerado priešnuodžių Lenkijos krepšininkų žaidimui, o ir leido jiems dar labiau nutolti.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Mateuszo Ponitkos tritaškio lenkai pirmavo 18 taškų skirtumu (62:44). Klaipėdos publikos palaikomi Ainaro Bagatskio auklėtiniai vis tik rankų nenuleido ir pasileido į lemiamą šturmą. Latviai, likus žaisti 12,7 sek., sužino atsilikimą iki dviejų taškų. (78:76). Galiausiai „braliukams“ išsigelbėti pritrūko laiko – baudas be klaidų metę lenkai pergalę šventė rezultatu 80:76.

Penktadienį turnyro pusfinalyje lenkai 58:59 pralaimėjo lietuviams, o latviai 69:73 turėjo pripažinti gruzinų pranašumą.

A. Bagatskis Klaipėdoje vertėsi be abiejų savo NBA krepšininkų Kristapo Porzingio ir Davio Bertanio bei pagrindinio rinktinės įžaidėjo Janio Strelnieko.