19
UEFA Europos lygos atranka: „Trakai“ – Tetovo „Shkendija“ (nuotr. Fotodiena.lt)

„Trakų“ futbolininkai anksti išsiveržė į priekį, buvo praradę persvarą, tačiau įvarčių fontanu išsiveržęs Maksimas Maksimovas atnešė „riteriams“ pergalę 2:1. Tai buvo pirmosios UEFA Europos lygos atrankos trečiojo etapo rungtynės.

19

Jau pirmąją minutę į priekį „riterius“ išvedė Maksimas Maksimovas, nors iki pat paskutinių akimirkų nebuvo aišku, ar jis galės rungtyniauti.

Tai jau šeštasis puolėjo įvartis šioje atrankoje. Pagal rezultatyvumą jis – pirmas visame atrankos turnyre.

Deja, tačiau 40-ąją minutę Makedonijos vicečempionai sugebėjo rezultatą išlyginti. Pasižymėjo Stenio Junioras.

52-ąją minutę savo įvarčių fiestą pratęsė M. Maksimovas. „Trakų“ puolimo mašina pasižymėjo galva ir išvedė savo komandą į priekį 2:1 bei pasižymėjo jau 7-ąjį kartą šioje atrankoje.

Išvedė jis, atrodo, ir varžovus iš pusiausvyros. Stenio Junioras ir Ardianas Cuculis gavo po raudoną kortelę ir paliko „Shkendija“ ekipą žaisti devyniese prieš vienuolika.

Rungtynės baigėsi „Trakų“ pergale 2:1, atsakomosios rungtynės vyks išvykoje po savaitės.