Antrą krepšinio turnyro dieną Lietuvos krepšininkės pralaimėjo Vokietijos rinktinei – 50:75. Po šio susitikimo krepšininkių rinktinės treneris Tadas Stankevičius sakė: „Rezultatas objektyviai atspindi komandų pajėgumą. Vokietijos rinktinė šiuo metu yra visa galva aukštesnė už mūsiškių“.

Apie aukštį treneris kalbėjo perkeltine prasme, bet vokietės aikštelėje iš tikrųjų buvo visa galva aukštesnės už lietuvaites ir fiziškai tvirtesnės. Jos be didesnio vargo susirinkdavo kamuolius po pirmojo netaiklaus metimo ir antru ar trečiu bandymu įridendavo kamuolį į krepšį. Mūsų merginos kovojo, stengėsi, bet varžovės buvo galingesnės.

Vokietės pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Mūsiškėms pirmame kėlinyje buvo pavykę priartėti – 11:13, 14:17. Tačiau greitai vokietės nutolo nepavejamai - 14:27, 21:40. Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Simona Visockaitė – 14 ir Dovilė Jankauskaitė – 11 taškų.

Panašus scenarijus, tik šį kartą palankus mums, klostėsi Lietuvos krepšininkų rungtynėse su vengrais. Mūsiškiai atrodė pajėgesni, taktiškai brandesni. Jie greitai nutolo nuo varžovų: 10:2, 31:6, 53:14.

Tada vaikinai ko gero pagalvojo, kad visas darbas jau padarytas, pasipylė klaidos. Ir skirtumas ėmė tirpti. Vengrai laimėjo trečią ir ketvirtą kėlinius bei išvengė sutriuškinimo. Lietuvos rinktinė antrą pergalę laimėjo 81:65.

Ši pergalė mūsiškiams užtikrino vietą pusfinalyje. Ten iš mūsų pogrupio žais ir antrą susitikimą laimėję turkai. Su jais Lietuvos rinktinė susidurs trečiose grupės rungtynėse, kuriose ir paaiškės, kuri komanda grupėje geriausia.

Rungtynėse su vengrais daugiausia taškų pelnė Laurynas Vaištaras – 17, Marekas Blaževičius – 13, Erikas Jermolajevas – 9.