Paskutinėse A lygos 17 turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“, su naujuoju treneriu Igoriu Pankratjevu bei keliais naujokaism, namie priėmė „Trakų“ komandą. Ne stipriausia sudėtimi žaidę Olego Vasilenkos treniruojami šalies vicečempionai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 1:0

Trakų klubo debiutantas, futbolininkas iš Dramblio Kaulo Kranto Lajo Traore pirmosiomis minutėmis susikūrė galimybę smūgiuoti, bet iš toli paleistas jo kamuolys pralėkė pro šalį.

11-ąją minutę savo progą turėjo ir „Atlantas“, vis tik Andrejus Čofu, grumdamasis su dviem gynėjais, smūgiavo iš nepatogios padėties ir kamuolį atrėmė „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta. Šiame mače jis pakeitė pagrindinį komandos vartų sargą Igną Plūką.

Netrukus A. Čofu atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, o ten Dmitrijus Mazalevskis nespėjo prie kamuolio. Jis ir kitas „Atlanto“ naujokas iš Baltarusijos Dmitrijus Germanas pirmame kėlinyje žaidė aktyviai bei nuolat ieškojo kelių varžovų vartų link. „Trakų“ futbolininkai pirmajame kėlinyje žaidė ramiai ir neskubėdami, tarsi tausodami jėgas.

Klaipėdiečiai prieš pat pertrauką turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį. 43-ąją minutę A. Čofu perskrodė varžovų gynybą, įsiveržė į baudos aikštelę, o ten jį pargriovė vartininkas T. Šeremeta. 11 metrų baudinį nusprendė realizuoti Tadas Labukas, tikėdamasis nubausti savo buvusią komandą. Tačiau T. Šeremeta reabilitavosi, atremdamas varžovo smūgį ir priversdamas jį griebtis už galvos.

Pakėlus kampinį, „Trakų“ vartininkas iš Ukrainos dar kartą gelbėjo savo komandą, neleisdamas iš arti įmušti Vytui Gašpuičiui.

Po audringos pirmo kėlinio pabaigos antroji mačo dalis prasidėjo ramiai. Ilgą laiką vyko pozicinis žaidimas aikštės viduryje. Po keitimo aikštėje pasirodęs 18-metis „Trakų“ saugas Džiugas Sūnelaitis nustebino puikiu spurtu, tačiau priartėjęs prie varžovų vartų pralaimėjo mikrodvikovą gynėjui Justui Raziūnui.

Vis tik O. Vasilenkos auklėtiniams pavyko iš Klaipėdos išsivežti tris taškus. 71-ąją minutę Trakų futbolininkai pelnė įvartį netikėtoje situacijoje. Šeimininkai prarado kamuolį netoli baudos aikštelės ir Justinas Marazas tolimu tiksliu smūgiu išvedė svečius į priekį.

Po praleisto įvarčio „Atlanto“ futbolininkai buvo priversti eiti į priekį. Neblogą šansą turėjo D. Germanas, bet baltarusis iš kairiojo krašto nepataikė į vartus.

Tai buvo realiausia klaipėdiečių galimybė išlyginti rezultatą. Per likusį laiką trakiškiai išsaugojo minimalų pranašumą ir šventė pergalę, taip pratęsdami nelinksmą „Atlanto“ seriją. Klaipėdos klubas A lygoje negali laimėti devynerių rungtynių iš eilės.