Bulgarijoje vykstantis 2017 metų pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionatas Lietuvai tapo bronziniu – Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius porinių dviviečių valčių rungties finale užėmė trečiąją vietą. Įveikus 500 metrų, lietuviai buvo penkti, o tempą diktavo Prancūzijos ir Olandijos komandos. Įveikus pusę distancijos, mūsų komanda pakilo į trečiąją vietą, tačiau netrukus į priekį praleido Didžiosios Britanijos ekipą, kuri vis didino greitį, paskutiniuose trasos metruose aplenkė prancūzus bei tapo pasaulio čempione. Tuo metu Lietuvos irkluotojai iki pat finišo grūmėsi su olandais dėl trečiosios vietos ir šią kovą sugebėjo minimaliai laimėti. Lietuviai 2 km nuirklavo per 6 min. 21,57 sek., o olandai – per 6 min. 22,25 sek. Didžiosios Britanijos komandos laikas finale – 6 min. 18,14 sek, Prancūzijos – 6 min. 19,06 sek. Likusias vietas finale užėmė Belgijos (6.30,35) ir Kroatijos (6.31,68) irkluotojai. A. Kelmeliui ir D. Nemeravičiui šis pasaulio čempionatas įsimins ne tik dėl iškovoto medalio, o ir dėl to, kad atrankos varžybose lietuviai pagerino geriausią visų laikų jaunimo čempionatų rezultatą (6.07,57). Po pasaulio jaunimo čempionato irklavimo pasaulyje tylu ilgai nebus – rugpjūčio 2-ąją Trakuose prasidės pasaulio jaunių (iki 19 metų)