62
„Roma“ – Uherske Hradištės „Slovacko“ 1:0 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį antrąsias draugiškas rungtynes sužaidė sezonui besirengianti „Roma“. Ji Italijos Pinzolo mieste 1:0 (0:0) nugalėjo Uherske Hradištės „Slovacko“.

62

Italai pergalingą įvartį įmušė 77-ąją minutę. Tikslaus smūgio autorius – 20-mets nigerietis Sadiqas Umaras.

Čekijos „Slovacko“ gretose žaidė vienintelis legionierius – antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs makedonas Veliče Šumulikoski.

„Roma“ rungtynes pradėjo su argentiniečiu, prancūzu, keturiais italais ir penkiais brazilais.

Romos futbolininkai pasiruošimą sezonui pradėjo antradienį, kai 8:0 sutriuškino „Pinzolo Campiglio“.