Marijampolės „Sūduva“ pergale pradėjo UEFA Europos lygos antrąjį kvalifikacinį etapą. Suvalkiečiai ketvirtadienį 2:0 (1:0) svečiuose nugalėjo „Liepaja“ komandą. Atsakomosios rungtynės – po savaitės Marijampolėje.

Svečius į priekį išvedė Ovidijus Verbickas. „Sūduvos“ saugas 18-ąją minutę įmušė po Karolio Laukžemio rezultatyvaus perdavimo.

Tas pats tandemas puikiai suveikė ir po pertraukos. O. Verbickas smūgiavo iš toli, kamuolį atmušė šeimininkų vartininkas Valentinas Ralkevičius. Pirmas prie kamuolio suskubo ir jį į tinklą pasiuntė K. Laukžemis.

Atasakomosios rungtynės – kitą ketvirtadienį Marijampolėje.