Kaune baigiasi Tarptautinės vaikų žaidynės (ICG ‘2017). Medalius šeštadienį išsidalijo futbolininkai ir futbolininkės. Kauno berniukų ekipa iškovojo bronzą, o šeimininkių ekipa pasirodymą baigė po grupių etapo.

Berniukų finale susitiko dvi Vengrijos ekipos – po atkaklios kovos Kecskemeto miesto komanda 1:0 palaužė Szombathely futbolininkus.

Būtent būsimiems čempionams pusfinalyje 0:3 nusileido Kauno ekipa. Šeimininkai nepalūžo ir parodę charakterį iškovojo bronzą.

Mergaičių varžybose lygių neturėjo Islandijos sostinės Reikjaviko ekipa, finale pranokusi to pačio Vengrijos miesto Szombathely futbolininkes. Bronza atiteko Ruše komandai.