Portugalijos rinktinė – FIFA konfederacijų taurės A grupės nugalėtoja. Ji šeštadienį 4:0 (2:0) nepasigailėjo Naujosios Zelandijos komandos.

Laimėtojams įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo (33 minutę iš 11 metrų baudinio), Bernardo Silva (37 min), Andre Silva (80 min.) ir Nani (91 min.).

Kitose šeštadienio rungtynėse meksikiečiai 2:1 (1:1) įveikė rusus.

Komandos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais. 25-ąją minutę rusus į priekį išvedė Aleksandras Samedovas, bet 30-ąją minutę rezultatą išlygino Nestoras Araujo.

Meksikos rinktinės pergalę lėmė Hirvingo Lozano įvartis, įmuštas 52-ąją minutę.

Rusai rungtynes baigė dešimtiese. 68-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Yuri Zhirkovas.

Portugalai (7 taškai) užėmė pirmąją A grupės vietą, meksikiečiai (7 tšk.) – antrąją, rusai (3 tšk.) – trečiąją, zelandai (0 tšk.) – ketvirtąją.