Iki šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo moterų varžybų pabaigos liko kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis. Konkūrų varžybose lietuvėms sekėsi skirtingai.

Geriausia buvo Lina Batulevičiūtė. Ji įveikė trasą be baudos taškų, nenuvertusi nė vieno barjero ir užtruko 68 sekundes. L. Batulevičiūtei atiteko maksimumas – 300 taškų.

Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei prireikė 65 sekundžių. Ji nuvertė vieną kliūtį ir surinko 293 taškus.

Žirgo neprijaukino Ieva Serapinaitė. Ji trasoje užtruko 68 sekundes ir nuvertė penkias karteles. 22-ejų vilnietė pelnė 265 taškus.

Prieš tai įvyko papildoma fechtavimo rungtis, kurioje L. Batulevičiūtė ir I. Serapinaitė pralaimėjo iškart. L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė įveikė vieną varžovę.

Prieš paskutinę rungtį L. Batulevičiūtė iš 11-osios vietos šoktelėjo į septintąją (794 taškai). I. Serapinaitė iš penktosios smuktelėjo į 11-ąją (776 tšk.). L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė iš 18-osios pakilo į 14-ąją (764 tšk.).

Pirmauja vengrė Tamara Alekszejev (841 tšk.). Antra – korėjietė Kim Sun-woo (818 tšk.), trečia – vengrė Sarolta Kovacs (810 tšk.).