22
Naujoji Zelandija – Meksika (nuotr. SCANPIX)

Meksikos rinktinė sunkiai, bet susitvarkė su Naująja Zelandija. Pergalingą įvartį susitikimo pabaigoje įmušę meksikiečiai 2:1 nugalėjo dar nei vienos pergalės neturinčius varžovus.

22

Netikėtai į priekį pirmieji išsiveržė „kiviai“. Įvartį 42-ąją minutę pelnė Chrisas Woodas, kuris pasinaudojo prarastu varžovų budrumu ir nuginklavo vartininką.

Po pertraukos rezultatą išlygino Raulis Jimenezas, kuris nustebino vartininką netikėtu tolimu smūgiu, o į priekį Meksiką 73-ąją minutę išvedė Oribe Pealta. Jis sulaukė puikaus komandos draugo perdavimo iš krašto ir nukreipė kamuolį į vartus.

Pirmąsias turnyro rungtynes meksikiečiai 2:2 sužaidė su Portugalija, o Naujoji Zelandija 2:0 nusileido Rusijai.

Rusų ir portugalų dvikovoje 1:0 laimėjo Europos čempionai, jiems pergalingą įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.